R7 3700X ve RTX2080 Super'li her şey dahil sistem toplama

Kulaklık ve farede Steelseries önermem. Farede orta tekerlek aşınıyor, kenar kauçukların yapışkanı akıyor. Kulaklıklarda mikrofonu o fiyatlara yakışmıyor, ses de sanal surroundda iken çamurumsu. Tek artısı konfor.
Şöyle söyleyeyim o zaman, bir kulaklık aldınız ses kalitesi çok üst düzey ama 30 dakika kullanınca bile feci bir şekilde baş ağrısı yapıyor. Alır mıydınız?

Konudan uzak kalmışım ama kusura bakmayın da dediğiniz oyunlarda 1660S bile 144fps sunabiliyor zaten ne gerek var ver 2000TL al fortnite cs oyna klasik oyuncular gibi.Emin olun diğer kartlar gibi 2080'ler de 4 sene sonra o zamandaki 2000TL'ye satılan karttan kötü olacak diye düşünüyorum.

Şöyle söyleyeyim o zaman, bir kulaklık aldınız ses kalitesi çok üst düzey ama 30 dakika kullanınca bile feci bir şekilde baş ağrısı yapıyor. Alır mıydınız?
Hyperx Cloud 1 kullanıyorum. Bazen deri bazen kumaş kulaklık padini takıyorum. 4-5 saat oynuyorum. Bir tek Steelseries biliyor bu işi sanki. Asıl işi ses ve mikrofon görevlerini iyi yapamayınca tutar yanı bir tek o kalıyor. Kulaklığı gömmeyelim diye bardağın dolu tarafını söyleyelim dedik. Fırsat bulup diğer markaları gömmeye kalkıyorsun. Sanki diğer firmalar miğfer satıyor.

Hyperx Cloud 1 kullanıyorum. Bazen deri bazen kumaş kulaklık padini takıyorum. 4-5 saat oynuyorum. Bir tek Steelseries biliyor bu işi sanki. Asıl işi ses ve mikrofon görevlerini iyi yapamayınca tutar yanı bir tek o kalıyor. Kulaklığı gömmeyelim diye bardağın dolu tarafını söyleyelim dedik. Fırsat bulup diğer markaları gömmeğe kalkıyorsun. Sanki diğer firmalar miğfer satıyor.
Bak sana tüm samimiyetimle söylüyorum, bir tane HyperX Cloud II kulaklık aldım. Aldığıma lanet ettim, arkadaş bir kulaklık bu kadar fazla baş ağrısı yapabilir mi ya? Yani kafamda kulaklık değil bildiğin tuğla taşıyor gibiydim.

Bak sana tüm samimiyetimle söylüyorum, bir tane HyperX Cloud II kulaklık aldım. Aldığıma lanet ettim, arkadaş bir kulaklık bu kadar fazla baş ağrısı yapabilir mi ya? Yani kafamda kulaklık değil bildiğin tuğla taşıyor gibiydim.
Biri 280 gram diğeri 320 gram. Arctis 5 kullandım. Kendini haklı çıkarmak için abartma, Kafana sığmamış demek ki 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı