R7 5800X Armoury Crate'te 2.7 Voltage'a çıktı!

Qujen

Zeptopat
Daha fazla  
1 hafta önce sistem topladık. Aralıklarla Armoury Crate'i kontrol ediyorum. Girdiğimde ekteki görüntü ile karşılaştım. Anakart ışığı 80° üstü kırmızı yansın diye ayarlamıştım. Oda kırmızı yanıyordu fakat Core Temp'te sıcaklık değerleri 52°'deydi. Sistemdeki her şey güncel, acaba biostamı ayar yapmam gerekli?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-11-03 at 15.21.47.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-03 at 15.21.47.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 56
1 hafta önce sistem topladık. Aralıklarla Armoury Crate'i kontrol ediyorum. Girdiğimde ekteki görüntü ile karşılaştım. Anakart ışığı 80° üstü kırmızı yansın diye ayarlamıştım. Oda kırmızı yanıyordu fakat Core Temp'te sıcaklık değerleri 52°'deydi. Sistemdeki her şey güncel, acaba biostamı ayar yapmam gerekli?
2.8V fazla yüksek. Benim bilmediğim farklı bir teknoloji geliştirilmediyse programda hata olmuş olabilir.

Bu konuda da aynı sorun vardı. Aida64 ile stres testi yapılınca voltajlar normal gözükmüştü.

Bu konuda da aynı sorun vardı. Aida64 ile stres testi yapılınca voltajlar normal gözükmüştü.
Yalnız değilmişim, stres testi denemek istiyorum fakat kule tipi soğutucuma pek güvenemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı