R7 5800x3D alınır mı?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
01:00 itibarıyla işlemci 8K'yı görmüş durumda. Tray modelini alacağım, soğutucuya falan ihtiyacım yok. Sorum da burada başlıyor: 8K'ya 5800x3D alınır mı? 2-3 gün beklersem fiyat düşer mi?

Not: Keşke konu ismini benim yazdığım şekilde yapsaydınız. Zaten bu konuyu eskiden açmıştım.

Son düzenleme:
Anakart mevcutsa alınabilir. Yeni alınacaksa 7700x de alınabilir. Fiyatı da artmış 7bin civarıydı diye hatırlıyorum.

Anakart mevcutsa alınabilir. Yeni alınacaksa 7700X de alınabilir. Fiyatı da artmış 7bin civarıydı diye hatırlıyorum.

Yükseltme yapacağım hocam. Seçim zamanı diye 1kya yakın zamlanmış hani bir iki gün daha beklesem düşer mi diye kafama takıldı.

Anakartınız AM4 ise alınır ama ona vereceğiniz paraya R5 7600 ve B650 anakart alınır.

Anakartım AM4.

Yükseltme yapacağım hocam. Seçim zamanı diye 1kya yakın zamlanmış hani bir iki gün daha beklesem düşer mi diye kafama takıldı.

Anakartım AM4.
O zaman alın ama onun parasına dediğim gibi R5 7600X ve B650 anakart almak daha iyi olur. @Bnalsveee eisaemyck

Anakartım AM4.
Elinizdeki üçlüyü satıp iyi bir bütçe çıkarıp AM5'e geçebilirsiniz (R5 7600/x)
Eğer satmayla uğraşmak istemiyorsanız alınır.

Elinizdeki üçlüyü satıp iyi bir bütçe çıkarıp AM5'e geçebilirsiniz (R5 7600/x)
Eğer satmayla uğraşmak istemiyorsanız alınır.

O zaman alın ama onun parasına dediğim gibi R5 7600X ve B650 anakart almak daha iyi olur. @Bnalsveee eisaemyck

Hocam sizlerin de dediği gibi aslında AM5'e geçecektim fakat biraz düşündüm, testlere falan baktım buradan AM5'e geçmek yerine dim direkt 4080e gitmeye karar verdim.

Hocam sizlerin de dediği gibi aslında AM5'e geçecektim fakat biraz düşündüm, testlere falan baktım buradan AM5'e geçmek yerine dim direkt 4080e gitmeye karar verdim.
Tamam da mantıken yine aynı paraya gelmeyecek mi 4080? Performans farkı zaten aşırı derecede yok 5800x3D ile 7600 arasında, asıl konu daha ileriye dönük bir yatırım olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı