R7 5800x3D işlemci için termal macun tavsiyesi

Termal Macun'da iletkenlik önemli.

Ben sana kendi aldığım ürünü yolladım.

20 w/m-k ısı iletkenliği mevcut.

Diğer arkadaşlar hydronaut veya kyronaut önermişler onların iletkenliği 12W / M-K

Arctic ise 7.5w/m-k.

Attığım ürün pullsar markasının o yüzden doğru ısı iletkenlik sağlıyor.
Ben bunu tercih ediyorum.
Thermal grizzy'den daha iyi olduğu ve daha iyi performans gösterdiği için.

Gerisi sana kalmış.
MX6'dan her şekilde memnunum. Dayanıklılığı da MX4'e göre arttırıldı. Buna ek olarak iletkenliği de doğru uygulandığında gayet yeterli. En ağır oyunlarda dahi +200 core boost verilmiş 5.5 GHz'de çalışan 7600x gibi ısınan bir işlemci bile 55-60 derecelerde geziyor. Bunlar çok iyi değerler. Forumdaki arkadaşlardan şaşırıp soğutucu ve macunu soran olmuştu bana. Pullsar konusunda bilgim yok arkadaş memnunmuş. İçinize hangisi siniyorsa onu alın. Arctic MX7 çıkartsın yine Arctic'ten devam ederim ben. Hem soğutucu hem macun konusunda iyiler.
Ben Arctic sıvı soğutması kullanıyorum ve MX serisinden başka termal macun çok görmedim duymadım fakat MX6'dan kat kat daha iyi olduğunu söylüyorlar o yüzden kafam karışıyor.
Hocalar kişisel deneyimlere göre bileşen önerilmez. Sen macundan memnun olabilirsin ama ondan iyisi de olabilir. Kryonaut veya Pullwark alınabilir.

Hocalar kişisel deneyimlere göre bileşen önerilmez. Sen macundan memnun olabilirsin ama ondan iyisi de olabilir. Kryonaut veya Pullwark alınabilir.
Ben deneyimimi paylaştım hocam. Yoksa söylediğiniz doğru. Şu şekilde sıvı soğutma üste montajlı ve ekran kartı sıcaklığını da aldığı halde şu yaz aylarında zar zor 60 dereceyi görüyor AAA oyunlarda. O yüzden MX-6 dedim.

Pullsar markası almayın, tüm değerleri sahte internette tek bir güvenli inceleme kaynak yok, alman firması deniliyor ama yalan, TR de sadece bir satıcısı satıyor, sitelerine girilmiyor dahi, kaliteli ürün olsa sizce en meşhur overclockcular ya da uzmanlar gidip kullanmaz mıydı, karşılaştırma inceleme yapmaz mıydı? Ben termal padini almış bulundum ve markayla ilgili hiçbir sağlam kaynak yok, sitelerine girilmiyor dahi. Deniport diye bir firma satıyor ve muhtemelen kendi Çin'de ürettirip alman malı diye satıyor. Arctic, Thermal Grizzly, Corsair, vs bilinen marka alın.

Termal Macun'da iletkenlik önemli.

Ben sana kendi aldığım ürünü yolladım.

20 w/m-k ısı iletkenliği mevcut.

Diğer arkadaşlar hydronaut veya kyronaut önermişler onların iletkenliği 12W / M-K

Arctic ise 7.5w/m-k.

Attığım ürün pullsar markasının o yüzden doğru ısı iletkenlik sağlıyor.
Ben bunu tercih ediyorum.
Thermal grizzy'den daha iyi olduğu ve daha iyi performans gösterdiği için.

Gerisi sana kalmış.
330tl 2 gr macun için çok pahalı.

En iyi en pahalı macunla mx4 arasında oynayacağı max 1 derece, sıvı metal sürmediğin sürece bilinen markalardan en ucuza hangisi satılıyorsa o alınmalı, ısı iletkenliği gibi pazarlama materyallerine kanmamak lazım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

330TL 2 gr macun için çok pahalı.

En iyi en pahalı macunla MX4 arasında oynayacağı Max 1 derece, sıvı metal sürmediğin sürece bilinen markalardan en ucuza hangisi satılıyorsa o alınmalı, ısı iletkenliği gibi pazarlama materyallerine kanmamak lazım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış bir bilgi var öyle Max 1 derece gibi bir şeyler yazmışsın komik.

Yeni konular

Geri
Yukarı