R7 7800x3D için sıvı soğutucu önerisi

7800X3D'yi soğutmak için bu paraları harcamaya gerek yok bence, güç tüketimi ve sıcaklıkları çok iyi düzeylerde. 1000 Lira civarlarındaki hava soğutucular işini görecektir.

Gürültüsü? Bakın bakalım hangi RPM'lerde çalışıyor iki soğutucu? Birisi 2000rpm, birisi 3000rpm üstüne çıkıyor. Sıfır bir kontrol var sanırım.

Eki Görüntüle 1742625

Ayrıca 420mm'lik Arctic sunuyorsunuz ama aradaki soğutma performansı 1-2 derecelik fark yaratıyor. Bu kadar düşük bir değer için manasız bir yönlendirme yapıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2000rpm ile 3000rpm arasında ne kadar derece oynar ki

Hangi desibelden söz ediyorsunuz siz? 420mm'lik AIO monte edebileceğiniz kaç tane kasa var? Bunun maliyetinden haberiniz var mı? Saçmalıyorsunuz ve konuyu anlamsız şekilde desibele bağlıyorsunuz. Kimse AIO soğutmasını bodoslama şekilde kullanmaz. İnce ayar yapar. Arctic önereyim, tamam. Ben Arctic soğutucu kullanıyorum, sizin gibi Arctic fetişisti değilim.
Ben 420mm satın alın diye diretmiyorum, kasanız uyuyorsa diye bahsetmiştim düzgün okuyamıyorsunuz sanırım. Yoksa 420 kasası desteklemiyor diye sıfırdan 420 destekli kasa alacak hali yok zaten :D

2000rpm ile 3000rpm arasında ne kadar derece oynar ki
Ses yaratır. Hiçbir kullanıcı o tarz rpm seviyelerine çıkmaz. DeepCool LS720 en güncel pompalardan birisine sahip. Fiyatıyla, görselliğiyle ve inceliğiyle çok daha tercih edilebilir durumda.

7800X3D'yi soğutmak için bu paraları harcamaya gerek yok bence, güç tüketimi ve sıcaklıkları çok iyi düzeylerde. 1000 Lira civarlarındaki hava soğutucular işini görecektir.
Belki daha sonra upgrade yaparım diye bu şekilde tercih ediyorum bi de sıcaklıktan dilim çok yandı artık buz gibi işlemci istiyorum..

Ben 420mm satın alın diye diretmiyorum, kasanız uyuyorsa diye bahsetmiştim düzgün okuyamıyorsunuz sanırım. Yoksa 420 kasası desteklemiyor diye sıfırdan 420 destekli kasa alacak hali yok zaten :D
Kasasına uymuyorsa LS720 daha iyi soğutma sağlayıp daha ince ve görsel açıdan daha iyiyse neyin savunmasını yapıyorsunuz? Haklı değilsiniz ve kimse Arctic'in kalın yapısını çekmek zorunda değil.

Kasasına uymuyorsa LS720 daha iyi soğutma sağlayıp daha ince ve görsel açıdan daha iyiyse neyin savunmasını yapıyorsunuz? Haklı değilsiniz ve kimse Arctic'in kalın yapısını çekmek zorunda değil.
Hocam bakın işinize hiç uzatmıyorum...

Hocam bakın işinize hiç uzatmıyorum...
Siz işinize bakacaksınız. Kimseye de emir falan veremezsiniz. Orada kabak gibi "daha iyisi yok" yazıyorsunuz. Var işte. diyoruz. Ses diyorsunuz. Kimse o RPM seviyelerinde kullanmaz diyoruz. 420mm AIO diyorsunuz. Onun bile farkı düşük diyoruz. Ses diyorsunuz. Aklınızı sesle bozmuşsunuz. Tüm AIO'ları son RPM derecesine alıp çalıştırın bakalım kim durabiliyor yanlarında? Böyle bir manasızlık yok.

Son düzenleme:
siparişini verdim tebilondan, hem fiyatı daha uygun rgb olarak hem görüntü hemde dediğiniz gibi diğer ürüne göre daha zarif duruyor
tavsiye için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı