R7 7800x3D sisteme ASUS ROG STRIX X670E-A Gaming Wi-Fi alınır mı?

Bütçe
15000-18000

Müşir

Centipat
Daha fazla  
RAM
6000mhz
İşlemci
AMD R7 7800X3D
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. Ürün linkini bırakıyorum, farklı önerileriniz varsa yazabilirsiniz MSI hariç. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi. Ürün linkini bırakıyorum, farklı önerileriniz varsa yazabilirsiniz MSI hariç. Teşekkürler.

Özellikleri iyi. Ama fiyatı çok dengesiz gösteriyor grafikte.

17k değmez vermeye.

Kendi anakartım öneririm.

Bazı yönlerden zayıf ama gayet de güzelmiş, ben siparişi vermiştim zaten bayağı araştırdım biraz da ileriye yönelik olsun istedim gen5 filan teşekkürler.

Bazı yönlerden zayıf ama gayet de güzelmiş, ben siparişi vermiştim zaten bayağı araştırdım biraz da ileriye yönelik olsun istedim gen5 filan teşekkürler.

3.0 ile 4.0 arasında ki fark yarım saniye büyük ihtimalle 4.0 ile 5.0 arasında da benzer fark olur. 14 faz yeterli başka önemli bir fark yok açıkçası. Neyse hayırlı olsun.

Ben bunu aldım. İşlemcim 7800x3D ve çok memnunum anakart ile birlikte. Wi-Fi'de var. Amazon.com.tr

Çok iyi ya bende de şu an MSI Pro B650M-A Wi-Fi var canımı çıkardı 1.5 yıldır XMP hatası veriyor her BIOS'u güncellediğimde farklı bir hata veriyor mavi ekran hatası veriyor XMP kapalı kullanıyorum şu an mecbur. RAM'lerde sorun yok bu arada hepsini test ettim.

Çok iyi ya bende de şu an MSI Pro B650M-A Wi-Fi var canımı çıkardı 1.5 yıldır XMP hatası veriyor her BIOS'u güncellediğimde farklı bir hata veriyor mavi ekran hatası veriyor XMP kapalı kullanıyorum şu an mecbur. RAM'lerde sorun yok bu arada hepsini test ettim.
O tarz sıkıntılar uğraştırır insanı

Geri
Yukarı