R9 270X Isınma Sorunu

emirhan1533

Hectopat
Daha fazla  
  • İşlemcim fx6300
  • 4 gb ram
  • psu 600w 80 plus
  • Sapphire R9 270X DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon

1440*900 çözünürlükte yüksek ayarda ultra bile değil, ekran kartım far cary 3'de 58 derecelere kadar çıkıyor. Isı borularına elim dayanmıyor ve bugun ilk defa oyunda oynayamadım. Sanki tuşlar takılı kalıyor ileri basıyorum bir müdtet ileri gidiyor yani hangi tuşa bassam o tuş bir müdtet takılı kalıyor. Ne yapmalıyım kartımda mı sorun var yoksa ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartlarında 58 derece son derece normal bir ısı değeridir. Açıkcası tuşlarınızın takılı kalması olayını anlayamadım. Ekran kartının tuşun takılı kalmasıyla herhangi bir alakası yoktur.

Kaç derecede çalışmasını bekliyorsunuz oda sıcaklığında mı? 58 derece gayet normal. Takılma işleminin nedeni başkadır. Arka planda çalışan uygulamaları kapat. Oyun orijinal olsun ve kaliteli bir klavye edin. Kalitesiz klavyelerde olabiliyor bu sorun, A4 tech ya da Everest gibi.

Kaç derecede çalışmasını bekliyorsunuz oda sıcaklığında mı? 58 derece gayet normal. Takılma işleminin nedeni başkadır. Arka planda çalışan uygulamaları kapat. Oyun orijinal olsun ve kaliteli bir klavye edin. Kalitesiz klavyelerde olabiliyor bu sorun, A4 tech ya da Everest gibi.
TechPowerUp GPU-Z göre 58 derece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isı derecesi son derece normaldir. 58 derece ekran kartları için önemli bir ısı değeri değildir meraklanmayın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı