R9 270X toxic ile AC odyseus oynayabilir miyim?

Berk Sayar

Decapat
Merhaba.
R9 270X toxic 2 GB 256 Bit.
16 GB XPG DDR4 RAM.
i3-9100F Intel.
MSI anakart 2666MHz DDR4.
Bu sistemimle High ayarlarda Origins'te 45 50 FPS alıyorum. Indirim ile odysseus mu önerirsiniz? Mount Blade Bannerlord mu?

Evet AC Odyssey oynayabilirsiniz. Origins oyunundan biraz daha iyi optimizasyonu olduğu için tahminimce 50 FPS ve biraz üstü şeklinde oynayabilirsiniz. Belirttiğiniz iki oyun oldukça farklı kulvarlarda yani siz hangisini beğendiyseniz onu oynayın derim.

Odyssey varken Bannerlord önermem, öneren de olmaz herhalde. :D Oynarsın da ayarları biraz kısman gerekebilir. Üst ayarlarda performansı çok düşüren ama karşılığında çok fazla şey sunmayan bazı özellikler var. Onları kapatırsan sorun olmaz.

Merhaba.
16 GB XPG DDR4 RAM.
i3-9100F Intel.
Bu sistemimle High ayarlarda Origins'te 45 50 FPS alıyorum. Indirim ile odysseus mu önerirsiniz? Mount Blade Bannerlord mu?

AC oddysey, Origins'e göre %35 daha ağır bir oyun kaldırır oynatır.

Merhaba.
16 GB XPG DDR4 RAM.
i3-9100F Intel.
Bir şey soracağım bende de aynı kart var, sıcaklık değerleriniz nedir? Karşılaştırmak istiyorum sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
AC oddysey, Origins'e göre %35 daha ağır bir oyun kaldırır oynatır.
Ben normalde bu ekran kartı ile çoğu oyunda oynuyorum fakat ms sorunu yaşıyorum kullandigim ekran yetisemiyor karta.Onun dışında dediginiz gibi onkadar fark varsa oynatir heralde
Steam profilini paylaş burada, ekleyip hediye olarak göndereyim Odyssey'i.
Ciddi misiniz? 😂
Bir şey soracağım bende de aynı kart var sıcaklık değerleriniz nedir karşılaştırmak istiyorum sadece
Stok soğutucu I3 9100f il 70 dereceyi geçmiyor işlemcim, ekran kartım 68 dereceyi geçmiyor en yüksek 68 i görüyor bütün oyunlarda.

Ben normalde bu ekran kartı ile çoğu oyunda oynuyorum fakat ms sorunu yaşıyorum kullandigim ekran yetisemiyor karta.Onun dışında dediginiz gibi onkadar fark varsa oynatir heralde

Ciddi misiniz? 😂

Stok soğutucu I3 9100f il 70 dereceyi geçmiyor işlemcim, ekran kartım 68 dereceyi geçmiyor en yüksek 68 i görüyor bütün oyunlarda.
Hadi ya bende sıkıntı var o zaman 80 derecelere kadar çıkıyor. Kasam ofis kasası pek hava almıyor ne kadar etki eder bilemiyorum.

Geri
Yukarı