R9 280 Ekran Kartının Sıcaklığı Kaç Olmalı?

berkbicer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bende R9 280 (Asus) var. Oyunlarda, fasa fisoda maksimum sıcaklığı kaç olmalı? Zarar görmemesi için kaçı geçmemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 280 Bf 4 Gibi oyunda 74 °C Max sıcaklıklar gözlemledim ama 90 °C geçmediği sürece ''iyi'' diyebilirim. Ama benim görüşüm 80 °C üstünü Geçme :) Köfte kokusu almamak istiyosan :)

Arkadaşlar ekran kartı sıcaklığını hangi programla öğreniyorsunuz. Ben aida64 ile ekran kartını göremedim. Yardımcı olur musunuz buyrun resim;

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    19,2 KB · Görüntüleme: 451
Arkadaşlar ekran kartı sıcaklığını hangi programla öğreniyorsunuz. Ben aida64 ile ekran kartını göremedim. Yardımcı olur musunuz buyrun resim;
Daha basit bir Program var ''SpeedFan'' diye ordanda Hem fan hızlarını Manuel olarak ayarlıyabilir Veya Otomatik'e alabilirsiniz Sıcaklıklarınıda öğrenebilirsiniz. :)

Bende de ekran kartı gözükmüyordu ama Msi Afterburner programını kurduktan sonra gözükmeye başladı. Ama ilk önce Afterburner programını açman gerekiyor. Daha sonra aida64 çalıştıracaksın. Bende öyle oluyor :). Bir dene istersen.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı