R9 390X 1080P 60Hz için fazla mı?

Yanlış hesap edilmiş 3300TL' ye böyle bir sistem toplanamaz.

Dosya Ekleri

• 3730TL.png
    3730TL.png
    55,1 KB · Görüntüleme: 331
R9 380X 1080p 60 Hz monitörde Rise of the TR için anca (Ultra'da) yani fazla ve gereksiz olmaz.

Ben şu an ayaküstü mesaj yazıyorum, konuya dikkatli bakamadım. Sormak istediğinizde tekrar alabilir miyim?

Sonuç aynı Vatan daha ucuza geldi.
Edit: Hesabınız yanlış tam bir bütçe belirt ki yardımcı olayım.
Edit 2: Daha SSD eklemeden 3750TL' yi buluyor.

Dosya Ekleri

• 3750TL.png
    3750TL.png
    59,8 KB · Görüntüleme: 187
  • 3730TL.png
    3730TL.png
    55,1 KB · Görüntüleme: 218
Webdenal.com'daki güç kaynağı modüler olmuş ve kargo parası eklenmiş ama yine de farkın daha fazla olmasını beklerdim.

R9 380X 1080p 60 Hz monitörde Rise of the TR için anca (Ultra'da) yani fazla ve gereksiz olmaz.

Ben şu an ayaküstü mesaj yazıyorum, konuya dikkatli bakamadım. Sormak istediğinizde tekrar alabilir miyim?
Hocam ayaküstü mesaj yazıyorsanız müsait olduğunuzda yazabilirsiniz sorun yok. Sizi bunlatmayalım. Sorum ise gelecekte (2-3 yıl) Rise of the Tomb Raider'dan daha zorlayıcı oyunlar çıkacaktır. 1080P Ultra'da R9 390 hiç bir sorun yapmadan oyun oynattırır mı ozaman? Yoksa R9 390X şart mı?
Vay aynı senaryo :) Bende 2.teog bitsin bursu kaparsam toplayacağım. Şimdiden başarılar.
Sağol. Ben babama toplatıcam, bursumu ise kazanamadım diyip biriktire biriktire kendime diş teli taktıracam.
Sonuç aynı Vatan daha ucuza geldi.
Edit: Hesabınız yanlış tam bir bütçe belirt ki yardımcı olayım.
Edit 2: Daha SSD eklemeden 3750TL' yi buluyor.
Aslında soğutucuyu da ekleyince benim sistemimde de fiyat yükseliyor ancak 5-10dk sonra bir sistem toplayıp atıcam. Onun hakkında bilgi isteyecektim. Uğraştığınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı