R9 390X Gelmek Üzere

Mantle da FPS droplari cok fazla oluyor.

Performansı gtx 980'den çok fazla olursa Türkiye'deki fiyatı da o kadar fazla olur. İsterse gtx 980 gibi 550 dolar olsun. Burdaki perakendeciler acımaz, yapıştırır 3500-4000 TL'yi.

@M. Oğuz GÖK Böyle bir durum söz konusu değil. Mantle ile FPS daha stabil oluyor ve FPS düşüşleri azalıyor. Muhtemelen test ettiğiniz cihazda sorun vardır.

$999'lık TITAN X, Vatan Bilgisayar'da ortalama 4700TL civarı bir değerde satılıyor (Asus-5200TL, Zotac-4300TL). Eğer AMD fiyat etiketini açıklarsa, ona göre kıyaslama yapabiliriz.

Bir miktar para biriktirdim ve birktirmeye devam ediyorum. Elimdeki Gtx 770'i değiştirsem mi yoksa Gaming anakart ile yeni Broadwell işlemcilerimi beklesem diye düşünüyorum. Umarım tez zamanda çıkar şu ekran kartıda performansa göre karar veririm.

R9 370 yada R9 380'e para biriktirmeye çalışcağım burdaki perakendeciler acayip bir fark koyuyor kartlar pahalı oluyor.

3000 bin liradan aşağı satışa çıkmaz ülkemizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…