R9 7950X vs i9 12900K 10 oyun testi

F4T1H

Hectopat
Yer
uşak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650, i5 9400f, 2x8gb ram (amd ekran kartları çöp)
Meslek
mezun :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Intel CS:GO'da bayağı düşük olsa da genel olarak 5 - 10FPS fark ile AMD bir tık önde gibi :D
13. nesil bir gelsin de bakarız :D AMD daha 12. nesili anca geçmiş.

Bu test pek gercekci değil bilginiz olsun.

Beğenmediğiniz testlere yalan demek moda oldu. Doğru testi at madem izleyelim biz de. Bu test yalansa kanıtlarsın Technopat yönetimine gösterirsin. Onlar da yasaklı siteler bölümüne bu kanalı ekler. Bunu yapamıyorsanız bu test doğru demektir.
Dostum bana karşı sunacağın hiçbir argümanın yok lütfen tartışmayalım. Technopat testinde bile İşlemci detayları gözükmüyor neredeyse.

1664357897437.png

Al sana doğru testler,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gösterdiklerinin hiçbiri karşılaştırma videosu değil. Yorum yapanların videosu. Başlıktaki gibi 12900K ile 7950X yanyana koyarsın ve oyunu açarsın. Sıcaklık, FPS, MHz gibi her şeyi gösterecek şekilde bir video bekliyorum.
Oğlum dediklerimi anlamıyor musun? Şuanda CapFrameX hariç hiçbir UI desteklemiyor 7000 serisini. O yüzden millet öyle video paylaşamıyor :D. Bekle biraz 1 kaç hafta sonra görüşürüz seninle :)

Sen zekisin ama Youtube'da 1 milyon abonesi olanlar aptal o yüzden CPU detaylarını paylaşamıyor dostum haklısın.

Geri
Yukarı