HD 5450 sistem düşük performans sorunu

Brunolupen

Hectopat
Herkese merhaba,

Öncelikle 1-2 önce başlayan drop problemim artık oyun oynıyamaz video izleyemez halle geldim. İlk başlarda azar azarken sadece oyunlarda bazen olurken şimdi masaüstüne sıçradı adeta virüs gibi. Ekran kartımın sıcaklığı normal 56 57 derece fansız AMD Radeon 5450 1 GB.

Aız.png
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese merhaba,

Öncelikle 1-2 önce başlayan drop problemim artık oyun oynıyamaz video izleyemez halle geldim. İlk başlarda azar azarken sadece oyunlarda bazen olurken şimdi masaüstüne sıçradı adeta virüs gibi. Ekran kartımın sıcaklığı normal 56 57 derece fansız AMD Radeon 5450 1 GB.

Eki Görüntüle 337364Eki Görüntüle 337365
ATI Radeon™ HD 5450 Drivers & Support | AMD burdan sisteminize uygun olanı indirin eski sürücünüzü Display Driver Uninstaller (DDU) bunla güvenli moddan kaldırın ve sürücüyü kurun.
Herkese merhaba,

Eki Görüntüle 337364Eki Görüntüle 337365
ATI Radeon™ HD 5450 Drivers & Support | AMD burdan sisteminize uygun olanı indirin eski sürücünüzü Display Driver Uninstaller (DDU) bunla güvenli moddan kaldırın ve sürücüyü kurun.

Çözüm
Yaptım ama işe yaramadı.Bu arada cahiliğime verin win 8 de nasıl güvenli moda alıyoruz
O ekran kartından hayır gelmez maalesef. Bütçeniz el veriyorsa, yeni bir ekran kartı satın alın.
Anladım
O ekran kartından hayır gelmez maalesef. Bütçeniz el veriyorsa, yeni bir ekran kartı satın alın.
İnternete ekran kartının videolarını izliyorum Cs GO da iyi performans alıyolar ama bu ekran kartı onlardan çok farklı acaba fabrika hatası filan mı vardır?

Son düzenleme:
Yaptım ama işe yaramadı.Bu arada cahiliğime verin win 8 de nasıl güvenli moda alıyoruz

Anladım

İnternete ekran kartının videolarını izliyorum Cs GO da iyi performans alıyolar ama bu ekran kartı onlardan çok farklı aca fabrika hatası filan mı vardır?
Arama satırına msconfig yaz ordan önyükleme sekmesine tıkla sonra güvenli önyüklemeyi seç tamam de sürücüyü DDU ile kaldır ve sürücüyü yeniden kur.

Yok olmaz :) Daha iyisi Windows 10'a geç kendi sürücüsünü kuruyor zaten.
nasıl geçem hiç yapmadığım ilk kez dandik bir markadan pc aldım oda böle çıktı
nasıl geçem hiç yapmadığım ilk kez oem pc aldım oda böle çıktı
nasıl geçem hiç yapmadığım ilk kez dandik bir markadan pc aldım oda böle çıktı
Gelci kazıklandık diyelim :D
Yok olmaz :) Daha iyisi Windows 10'a geç kendi sürücüsünü kuruyor zaten.
Galiba win 10 430 lira gibi bişey crack de indirmek istemiyorum 430 lira win 10 verebilseydim bundan daha iyi bir ekran kartı alırdım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı