Radeon X1200 sisteme Windows sürüm önerisi

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
RAM
3,00 GB
SSD veya HDD modeli
Hitachi HTS542525K9SA00 ATA Device HDD
Ekran kartı
ATI Radeon X1200
Anakart
Satellite A300D
İşlemci
AMD Turion(tm)64 X2 Mobile Technology TL-60 2.0GHz
Bu sisteme Windows sürüm önerisi alabilir miyim? Öncelikle XP, Vista, 7 ve 8.1'i denedim hepsi stabil çalıştı. Fakat hepsinin desteği kesildiği için hiçbir işe yaramıyorlar. Sürücü sıkıntısı da çekmek istemiyorum. Yedek PC olduğu için tarayıcı + Spotify'i açması yeterli. Sistem bilgileri yukarıda yazıyor. Windows LTSB/LTSC/Home sürümleri de olabilir. X86 yani 32 Bit destekliyor sadece.

Bu sisteme Windows sürüm önerisi alabilir miyim? Öncelikle XP, Vista, 7 ve 8.1'i denedim hepsi stabil çalıştı. Fakat hepsinin desteği kesildiği için hiçbir işe yaramıyorlar. Sürücü sıkıntısı da çekmek istemiyorum. Yedek PC olduğu için tarayıcı + Spotify'i açması yeterli. Sistem bilgileri yukarıda yazıyor. Windows LTSB/LTSC/Home sürümleri de olabilir. X86 yani 32 Bit destekliyor sadece.
HDD ile Windows 10 kullanman ayrı bir işkence. Sistem ayrı bir işkence.
•Windows 10 1511 ve 1507
•Windows 8.1 Single Language
•Windows 7 Home Premium

HDD ile Windows 10 kullanman ayrı bir işkence. Sistem ayrı bir işkence.
•Windows 10 1511 ve 1507
•Windows 8.1 Single Language
•Windows 7 Home Premium

Windows 10 1511 ve 1507 demişsiniz ama o sürümlerin güncelleme desteği kesildiği için tarayıcı vs. çalışmaz. Ve Windows 8.1 Single Language'nin Home sürümüne göre dej avantajı var mı?

Windows 10 1511 ve 1507 demişsiniz ama o sürümlerin güncelleme desteği kesildiği için tarayıcı vs. çalışmaz. Ve Windows 8.1 Single Language'nin Home sürümüne göre dej avantajı var mı?
O sürümlerde tarayıcı kullanabilirsiniz. Single Language adı üstünde tek dil.

Windows 10 LTSC 2021 öneririm.

Geri
Yukarı