Radeon Yazılım Crimson Edition Beta sürüm kullanılır mı?

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Windows 7 32 bit kullanmaktayım. Bilgisayarımda AMD Readon HD 7350 bulunmakta. AMD'nin sürücü indirme sitesine girdiğimde benim ekran kartına göre 2 sürücü mevcut. Benim bilgisayarımda şu an Catalyst Yazılım Paketi mevcut ancak bir de Radeon Yazılım Crimson Edition Beta var. Hangisini kullanmalıyım? Normalde Radeon Yazılım Crimson Edition Beta kullanmak daha mantıklı çünkü daha güncel. Ancak kafamı karıştıran beta ibaresinin yazması. Yani beta olduğu için sıkıntı yaşatır mı? Yoksa oradaki beta ibaresi benim anladığım test aşaması manasında değil mi? Yardımcı olursanız sevinirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    98,4 KB · Görüntüleme: 346
Son düzenleyen: Moderatör:
Eski ekran kartları için Crimson desteği beta durumda çünkü bu sürücü tarafından tamamen desteklenmiyorlar. Yine de beta sürücüyü indirip kullanmanız daha iyi olur, Crimson sürücüsü Catalyst'ten çok daha iyi.

Yani bir sıkıntı çıkarmaz. Bir de şu an Catalyst mevcut onu kaldırıp da mı yüklemeliyim? yoksa direk yükleyebilirmiyim?

Aslında direk üstüne de kurabilirsiniz ancak Catalyst ve Crimson gibi bir sürücü geçişi için DDU programını kullanmanızı öneririm. Ekran kartı sürücülerini ve çöplerini kaldırmak için özel bir program. İndirin, ayarları rehberdeki gibi ayarlayın ve sürücüyü kaldırın. Bilgisayar açıldığı zaman daha önceden indirdiğiniz Crimson sürücüsünü kurun.

DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı