Rage 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cyberpunk andırıyor garip şekilde. Daha önceden sahip olduğum bir oyundu ve gerek grafikleri gerek ambiyansı ile sürükleyici bir oyun.

10 saat civarı Xbox Game Pass'e sahipken oynamıştım. Yaptığımız şeylerin tekrara girmesi ve yolda geçirilen vaktin çok olması ayrıca zevkli olmaması beni pek sarmadı. Sonra oynamayı bıraktım.

10 saat civarı Xbox Game Pass'e sahipken oynamıştım. Yaptığımız şeylerin tekrara girmesi ve yolda geçirilen vaktin çok olması ayrıca zevkli olmaması beni pek sarmadı. Sonra oynamayı bıraktım.

Ben Xbox'ta oynamıştım FPS konsol ile zor oluyordu bırakmıştım. Şimdi Epic'de denk gelince tekrar başladım ilk 4 5 saate göre iyi gidiyor.

Açık dünyası çok ama çok boş.
Görevler çok sıkıcı. Hikâyesi de klişe. Grafikleri güzel, bosslar çeşitli ve zorlayıcı. Ama bu başta saydığım eksiler, artıları da törpülüyor.

Zaten yeni bir oyunun, ücretsiz olması o oyunun tutmadığını gösteriyor. Rage 2 de bekleneni verememiş demek ki.

Açık dünyası çok ama çok boş.
Görevler çok sıkıcı. Hikâyesi de klişe. Grafikleri güzel, bosslar çeşitli ve zorlayıcı. Ama bu başta saydığım eksiler, artıları da törpülüyor.

Zaten yeni bir oyunun, ücretsiz olması o oyunun tutmadığını gösteriyor. Rage 2 de bekleneni verememiş demek ki.
İlk yazdıklarınız için birşey diyemem, sizin kendi görüşünüz olduğu için saygı duyarım. Fakat son olarak yazdığınız biraz saçma geliyor çünkü Epic Games ücretsiz dağıttığı her oyunun oldukça büyük kitlesi varken bu kitle daha da büyüdü.

Geri
Yukarı