Bu kız için bir daha peşinden koşmaya değer mi?

Biraz gec cevap verdim kusura bakmayasin reis gercekten cok iyi anlatmissin herkes sansli olmuyor napalim kiminin pesinden 2 kisi kosar kimisi 1 kizin pesinden 2 kisi kosar sana bakinca kendi gelecegimi gordum diyebilirim bende canim sıkıldıkça açar stabil - sagopa -dr fuchs gibi rapin üstadlarını dinlerim ve huzur dolarım şu koca dünyada tek huzur bulduğum şey müzik hele ruhuma hitap ediyorsa doğum günü çocuğu gibi sevinirim asıl olay şu bir insan yaptığının yanlış olduğunu dönüşü olmayana kadar anlamıyor iş işten geçtikten sonra anlıyor bana da abilerim ablalarım cok derdi bak değmez geleceğine bak kızı sonrada bulursun bu kız için değmez olum uğraşma artık gibi laflar duyardım kendimi o kişinin doğru kişi olduğuna inandırırdım ve aşık olduğum kişi gitti varlıklı bir ailenin çocuğuna aşık oldu vazgeçirmeyi denedim ben denedikçe o benden vazgeçti benden soğudu her geçen gün engelleyeli 3-4 ay oldu onsuzluğa alıştım gibi ama bazen acaba şu an napıyordur ya da böyle olmasaydı şu an ne olurdu gibi düşüncelerde buluyorum bundan sonra hi. Bir kıza yüz vermemeye gayret edeceğim umarım bir gün herkes gerçekten doğru kişiyi bulur iyi geceler...

Dostum sen sevmişsin hayal kurmuşsun gerçekten değer vermişsin unutmak kolay değil bir insan gerçekten seviyorsa zaten unutamaz sadece onsuzluğu alışmaya çalışırsın alışırsın bir gün gelir yine görürsün onu o kabuk tutan yaran kanamaya başlar gerçekten bu işler insanı yıpratıyor kendimden biliyorum elimizden bir şey de gelmiyor üzüldüğümüzle kalıyoruz öyle.

Dostum sen sevmişsin hayal kurmuşsun gerçekten değer vermişsin unutmak kolay değil bir insan gerçekten seviyorsa zaten unutamaz sadece onsuzluğu alışmaya çalışırsın alışırsın bir gün gelir yine görürsün onu o kabuk tutan yaran kanamaya başlar gerçekten bu işler insanı yıpratıyor kendimden biliyorum elimizden bir şey de gelmiyor üzüldüğümüzle kalıyoruz öyle.

Aynen öyle okullar kapalı göremiyorum şu an o yüzden özlem de çekmiyorum açılınca okullar görüp üzüleceğime eminim.

Ben bu yaşıma kadar böyle duygular yaşamadım. Kadınlara ilgim var ama cinsellik kısmı daha ön planda 😅. Zaten duygusuz herifin teki derler benim için. Sana şunu söylebilirim red yediysen uğraşma önünüe bak. Dışarda bir sürü kız var daha iyisi karşına çıkar.
Şunu da ekleyeyim. Kızların peşinde koşma koştur. Koşan değil koşturan daha değerli gelir.

Son düzenleme:
Ya yaşım 17 ve cidden Eylül'den beri sevdiğim bir kız var. Belli etmeye falan çalışıyorum son aylarda ciddiyetimi. 5 6 saniye bakıştığımız bile oluyordu, ve ben de dün açıldım. Konusmalar şöyle kısaca:
Ben: Xxxxx naber.
Sana bir şey söyleyecegim bir ara baksana.
Xxxxx: Efendim ne oldu?
Ben: Eee sey kızım ben seni deli gibi seviyorum ya.
Son zamanlarda hep yaninda olmaya falan calistim.
Xxxxx: Biliyorum.
Ben: Sen son zamanlarda (son 1 hafta bana soguktu.) bana soguk davrandigindan kahroluyordum be.
Bilmeni istedim.
Xxxxx: Sorun yok ben zaten bikiyordum ama sunu bil bu bir sey degistirmeyecek.
Ben: Peki.
😂🤣
Boş işler bunlar genç

Hayatımda hiçbirini sevmedim fakat görüyorum ki herkes en iyi anlaştığı kişiye teklif edince reddediliyor çok kez şahit oldum kız resmen seviyor gibi davranıp erkeğe adım atması için yol veriyor ama erkek adım atınca uçurumdan düşüyor moruk bu da bana hiçbir kıza açılmamayı öğretti en azından Türk kızlarına.

Yeni konular

Geri
Yukarı