Rahatsız eden bir hastalığınızı anlatın

OKB geçiyor, yani en azından önemsenmeyecek seviyeye geliyor Allah'ın izniyle bana göre.

Son düzenleme:
Geçmeyen bir baş ağrım var. 21 yaşındayım ve lise 1'den beri aralıksız her gün başım ağrıyor.

Galiba ortak noktalarımız var, sanırım size koltuğu yakma dürtüsü/iç sesi vs. geliyor değil mi?

Bende 5 yıldır psikiyatri tedavisi görüyorum. 2 defa psikiyatri hastanesine yattım. Yine düzelmedim. Doktor çok uzun zaman veya ömür boyu ilaç kullanacaksın dedi.

Galiba ortak noktalarımız var, sanırım size koltuğu yakma dürtüsü/iç sesi vs. geliyor değil mi?

Ve daha kotusu artik insanlarin hislerini anlayamiyorum çocukkende anlamiyordum. Simdi ne sevebiliyorum ne korkuyorum artik etrafta zombi gibiyim bazen baska canlilara zarar veresim geliyor çocukken yaptim ama simdi boyle bir halt yerim diye aşırı tedbirli dolasiyorum insanlarin kolay kolay icine cikmam insanlarala iletisim kurmam fazla.

Geçmiş olsun.

Benim en berbat hastalığım herhalde ismini sanını bilmediğim çabuk yorulma tarzı bir şeydi. Geçen yıl gerçekleşti(COVID değil). Kolay yorulmam, hatta kilometrelerce koşsam nefes nefese bile kalmam. Ama o yıl ne olduysa tüm kemiklerim ağrıyordu. Gözlerim sanki stres altındaymışımcasına kalp gibi atıyordu. Gözlerim kırmızılaştı, gözlerim ağrıyordu diyebilirim. Tırnak makasıyla tırnağımı kesmeye çalışırken bile ağrı hissediyordum. Sinir sistemi sorunu olduğunu tahmin ediyorum. Her neyse, yatağa girip gözümü 5 saniye kapatsam direkt uykuya dalar haldeydim ki kolay kolay uyuyan birisi de değilim. Saçlarım sertleşti, cildim buz tutmuştu. Hatta sabah uyanıp elimi kafama götürdüğüm de cildim bildiğin 10 derece gibi sopsoğuktu. 2-3 gün sonra birden bire gitti. 20 saat aralıksız uyuduğumu bilirim. Hatta uyanmak için bildiğin can çekişiyordum. Vücut yorgunluğuyla alakası bile yok, uyku düzenim gayet iyi idi. Birden oluverdi. Yani 20 saat uyumak rüya bile görmemek, gözlerinin kalp gibi çırpınması/atması, her yerin tatlımsı bir ağrıyla ağrıması, tırnak keserken veya yürürken sivri bir ağrı gelmesi gibi bir ton sorunla karşılaşmıştım. Garipti yani.

Çok ortak noktamız var sanırım. bende eskisi gibi olamıyorum korkamiyorum, sevemiyorum gibi. Duygular sanki yok olmuş. İnsanların içinde takıntı baskısı nedeniyle durmak istemiyorsunuz diye tahmin ediyorum. Sanırım sizi anlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…