Rahatsız eden bir hastalığınızı anlatın

Benimki hastalık değil ama ön sağ dişim kırıldı. Yeni diş yaptırdım ama eskisini tutmuyor sızlıyor rahatsız ediyor.

Kunduracı göğsü var bende. Bazen nefesim daralıyor. Eskiden sadece koşarken veya yorulunca karın tarafının sol alt bölgesinde çok büyük bir acı olurdu. Bu aralar ileri gitmeye başladı. Yürünce bile ağrılar giriyor. Çok büyük bir sancı vücudumu bile hareket ettiremiyorum bazen sancılardan. Bu yüzden çabuk yorulmama sebep oluyor. Bazen kıyafetlerde kemiklerim belli oluyor. Okulda beden dersi için giyinirken herkes dalga geçerdi. Tedavisi var ama nedense gitmek istemiyorum hastaneye. Bu ay gidebilirim belki.

Aman hocam tedavisi için bence direk gidin hastaneye, ileride sıkıntı olmasın sonra. Geçmiş olsun.

Konu şikayet etmek için değil de dertleşmek için açıldı değil mi?
Bende de OKB gibi bir şey var herhalde. Çok takıntı oluyor. Gerçi eskisine göre azaldı ama hala etkisi var.
Diyafram tarafıma ağrı girdi. Nefesime etkisi oluyor. Doktora gideceğim onun için. İnşallah kötü bir şey çıkmaz.
Ve vücudumun sağ tarafı biraz daha küçük gibi. Değişik bir his.
Sağ dizim ağrıyor bu yüzden galiba.
Vücudun bir tarafı degil de, bir bacağın bir bacaktan kısa olma durumu çoğu kişide görülebiliyor Buda kısa olan bacağa yük bindirip agri yapabiliyor. Benimde sağ ayağım sol ayağımdan büyük sürekli aldığım ayakkabıların sağ ayağımdaki sıkıyor ve bas parmağımın üzerinden delik açılıyor. 3 ayakkabiminda aynı duruma geldi ve hepside orjinaldi.

Vücudun bir tarafı degil de, bir bacağın bir bacaktan kısa olma durumu çoğu kişide görülebiliyor Buda kısa olan bacağa yük bindirip agri yapabiliyor. Benimde sağ ayağım sol ayağımdan büyük sürekli aldığım ayakkabıların sağ ayağımdaki sıkıyor ve bas parmağımın üzerinden delik açılıyor. 3 ayakkabiminda aynı duruma geldi ve hepside orjinaldi.
Öyle de benim omuz ve kol da biraz küçük gibi. Ve ağrı oluyor bazenleri.

Geçmis olsun öncelikle kafaya takma olayı var bendede işin garip tarafı kafaya takınca yada aklıma o düşünceler gelince başımim bir kısmı ağrıyor kulağıma ağrı giriyor sanki iltihab girmiş gibi psikolojik mıdır biliyorum takmayı bıraktiktan sonra azalıyor ama bitmiyor takıntılar.

Hocam geçmiş olsun. İnşallah iyileşirsiniz.
Teşekkür ederim. Lazerle ne var ne yoksa aldılar. 9 aydır konuşamıyorum. Konuşamamak ne kadar zormuş. Yolda birisi elimden telefonumu çalsa, imdat diyecek durumum yok. Sigara içmeyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı