Çözüldü Rainbow Six Siege indirime girecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spiritual

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, buralarda yeniyim, umarım konuyu doğru kategoride açmışımdır. :)
Sorum şöyle olacak, bir aralar Rainbow Six Siege'in starter editionu vardı, bayağı da ucuzdu. Sanırsam kaldırılmış. En son ki Steam indirimlerinde (hatırladığım en son) Rainbow Six Siege starter edition bayağı indirime girmişti. Bir daha indirime girerse starter edition koyarlar mı? Koymazlar ise standart edition kaç liraya düşer?

Çözüm
Oyun hakkında biraz bilgi verebilir misin? Öperatörlerin çoğunu öğrendim fakat oyun modlarını bilmiyorum. Bomba vs. amaçları ne?

Rankedda sadece bomba modu var. Ataktayken defuserı kurmaya defansta bombayı korumaya uğraşıyorsun. Her modda defansta koruyorsun bir şeyleri. Secure area da belli bir süre beklemen lazım odanın içinde. Son olarak hostage modu var ona uzun zamandır denk gelmedim vardır herhalde hala. Bunda da ataktayken oyun başında belirlenen yere rehineyi sağ salim götürmeye uğraşıyosun.
İndirime illa girer. En ucuz versiyonu alırsan operatör açmakta zorlanabilirsin. Benim 600 saatim oldu 8 operatörüm kaldı. Belki ben çok ağır kaldım açmakta onu bilemem. Sürekli aynı operatörle oynamak sıkarsa dediğimi bir düşün.
Oyun hakkında biraz bilgi verebilir misin? Öperatörlerin çoğunu öğrendim fakat oyun modlarını bilmiyorum. Bomba vs. amaçları ne?

Rankedda sadece bomba modu var. Ataktayken defuserı kurmaya defansta bombayı korumaya uğraşıyorsun. Her modda defansta koruyorsun bir şeyleri. Secure area da belli bir süre beklemen lazım odanın içinde. Son olarak hostage modu var ona uzun zamandır denk gelmedim vardır herhalde hala. Bunda da ataktayken oyun başında belirlenen yere rehineyi sağ salim götürmeye uğraşıyosun.

Çözüm
Teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı