Rainbow Six Siege Mouse Gecikme Sorunu

kebabwaffe

Hectopat
Daha fazla  
Normalde böyle bir sorun vardı önceden ama o V-Sync'den dolayı imiş. Onu kapattım ama mouse lagı tamamen gitmedi, azaldı. Ayarları en düşüğe çeksem de en yükseğe alsam da bir şey olmadı. MarkC'nin mouse için olan regedit'ini kurdum ama o da geçirmedi. Mouse'un sorgulama hızını 1000'den (Logitech G102) sırayla 125,250,500'e düşürerek denedim bunlar da çözmedi. Uyumluluk sürümlerini değiştirerek denedim, aim asist'i kapattım, RAW input açık/kapalı denedim ama hiçbir şekilde sorunumu çözmedi. Ondan sonra da G300S taktım ve denedim bana mısın demedi. Sizce mouse lagı neden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorgulama hızının en yüksekte kalması gecikmeyi azaltmaya yardım eder, onu yüksek tutun. Şu adımları yapmayı deneyin:

1. Başlangıç düğmesine tıklayıp arama kutusuna "aygıt yöneticisi" yazın ve Aygıt Yöneticisi öğesini seçin.
  2. Donanım kategorileri listesinde, güncelleştirmek istediğiniz cihazı bulun ve ardından cihaz adına çift tıklayın.
  3. Sürücü sekmesine gidin ve sürücüyü kaldırınız. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
  4. Bu adımdan sonra sürücüyü otomatik olarak indirecektir.

Sorgulama hızının en yüksekte kalması gecikmeyi azaltmaya yardım eder, onu yüksek tutun. Şu adımları yapmayı deneyin:

1. Başlangıç düğmesine tıklayıp arama kutusuna "aygıt yöneticisi" yazın ve Aygıt Yöneticisi öğesini seçin.
  2. Donanım kategorileri listesinde, güncelleştirmek istediğiniz cihazı bulun ve ardından cihaz adına çift tıklayın.
  3. Sürücü sekmesine gidin ve sürücüyü kaldırınız. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
  4. Bu adımdan sonra sürücüyü otomatik olarak indirecektir.
Sürücüler zaten güncel kendim manuel olarak güncelleyip Driver Booster ile kontrol ettim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı