Rainbow Six Siege ortamı nasıl?

Haklı mı, haksız mı?

• Oy verenlerin toplamı
    68
Gayet haklı zaten günümüzdeki online oyunlarda böyle kitlesi olmayan tek oyun bulamazsın. Şu gune kadar kitlesini en çok sevdiğim oyun Smıte ama onda bile böyle kişiler dolu.
Warframe kitlesi düzgün bence. Eğer kitlesi düzgün bir oyun istiyorsan bakabilirsin. Toxic oyuncuyla sadece orada karşılaşmadım sanırım.

Oyunu 1750 saat civarı oynadım ve oyun cidden falasıyla toxic oyuncu dolu ve hilecilerde özellikle son yıllarda baya arttı, birde smurf oyuncu sayısı da azımsanmayacak kadar fazla ben oyuna erken başladığım için şu an ister smurf olsun ister olmasın oyunu bildiğim için çok etkilemiyor ama yeni oyuncular için bu konu çok ciddi bir sorun. Ubisoft'da bu konu hakkında bazı önlemler alacak yakında ama tamamen bu smurf oyuncuları önleyebilir mi görücez.

Özellikle sezon başları çok hile geliyor ama, hem de kocaman bir AMA, adamın hile olduğunu birkaç gün sonra oyuna girdiğimde ekranda çıkan "Rakip takımda hile kullanımı tespit edildiğinden dolayı kaybettiğiniz puanlar hesabınıza yüklenmiştir" uyarısından anlıyorum. Yani çoğu çaktırmıyor hile olduğunu. Oyunun ortasında hileden ban yiyen adam bile gördüm. Hileyi engelleme konusunda oyun başarılı ve hileden dolayı ceza alan birinin dereceli oyunları iptal olduğundan kimse mağdur olmuyor. Sezon başında her oyuna girdiğimde hileden dolayı ya puanımı aldıklarını ya da puan verdiklerini görüyorum.

R6S alınır mı konularındaki @nih isimli arkadaşın Rainbow Six Siege oyunu hakkında yaptığı yorumlar:
Amacım kızdırmak değil. Sadece haklı mı haksız mı oylaması yapmak.

Eki Görüntüle 643994

Eki Görüntüle 643996
Umarım açtığınız konudaki anketten R6'yı boş yere eleştirmediğim sonucunu çıkarmışsınızdır. Gördüğünüz üzere bu şeyleri oyunda tek gözlemleyen kişi ben değilim.

Belirtmek isterim ki bu konuyu güzel bir niyetle açtığınızı düşünmüyorum, tabii kendi açtığınız konu size geri tepmiş.

RS6 hayatımda gördüğüm en embesil kitleye sahip oyun.. Müthiş kullanışsız bir arayüz. Müthiş zevksiz bir oynanış tarzı.. Gece gündüz aynı haritalarda sürekli aynı hareketlerle, sebepsiz deneyim kasmaları.. Ve gerçekten müthiş ırkçılık ve gerizekalılığın müthiş birleşimi.. +Makro. Evet arkadaşlar şu ütopyanızdan bi kurtulun.. Valorant, Warzone, Blackout, Overwatch, TF2, Lol, CSGO, Battlefield 3-4-1-5, Apex Legends.. Yani bildiğiniz her oyunda her türlü hile var. Her türlü uyuz insan var. Akşama kadar her oyunda milletle küfürleşiyorum ve ertesi gün raporladığın kişiler hileden dolayı banlandı diye mail geliyor arkadaşlar.. İnsanoğlunun olduğu yerde her şey mümkün..

Umarım açtığınız konudaki anketten R6'yı boş yere eleştirmediğim sonucunu çıkarmışsınızdır. Gördüğünüz üzere bu şeyleri oyunda tek gözlemleyen kişi ben değilim.

Belirtmek isterim ki bu konuyu güzel bir niyetle açtığınızı düşünmüyorum, tabii kendi açtığınız konu size geri tepmiş.

Neden kötü bir niyetle açayım?

Oyunu ilk çıktığı yıllarda oynadım. Sonra 1 sene ara vermek zorunda kaldım. Üniversiteye hazırlanıyordum. Oyuna tekrar döndüğümde birçok şeyin değiştiğini gördüm. Hile gelmişti. Sonra üzülüp sildim oyunu. 500 saat oynamıştım o zamanlar. Sonra tekrar başladım bu yaz. Oyunun ortasında bizim takımdan adamın hileden banlandığını gördüm. Ve bazen adamlar ırkçılık yapıp durduk yere vurabiliyor. O yüzden mikrofondan pek konuşmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı