Rainbow Six Siege Season Pass alınmalı mı?

kapalıyız

Hectopat
Yer
Dünya
Oyunda yaklaşık 260 saatim var. Sezon 2 season pass almıştım daha önceden indirimli bir şekilde. Yanlış hatırlamıyorsam 60 veya 70 TL olması lazımdı. Oyuna tekar başladım. Galiba kalkmasına yakın fiyatları düşüyor. Geçen sene 3. sezonda düştü mü? Sizce alınmalı mı? Eksik operatörlerimi aşağıya bırakıyorum. Genel olarak 3. sezon eksik bende.

Atak:
  • Nøkk
  • Gridlock
  • Nomad
  • Maverick
  • Lion
  • Finka
  • Capitâo
  • Blackbeard
  • Buck
Defans:
  • Warden
  • Mozzie
  • Kaid
  • Clash
  • Alibi
  • Walkyrie

26 liraya aldım, üstüne 1 kuruş harcamadım. Tüm operatörler, çoğu skin vs. açık. Gereksiz, ileride zaten açılmayan şey kalmayacak.

Günde yaklaşık 1 saat oynuyorum. Bu sürede biriktirilen para ile de karakterler açılmıyor.
Ben zamanında PUBG kasalarından kazandığım 420 lira ile oyundaki tüm karakterleri açtım (1000 saatim var hali hazırda) iyi mi?değil bence neden dersen oyunda başka alacak bir şey kalmıyor.(250K Renown var öyle takılıyoruz.Season skinleri alıyorum sadece)Yavaş yavaş aç oyunu da öğren bana sorarsan bu arada

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı