Rainow Six Siege Starter Edition Almak Hata mı?

Meraxes

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün Steam indirimlerinden dolayı Rainbow oyunu indirimdeydi ben de ne aldığıma bakmadan oyunu hemen satın aldım fakat oyunun normal versiyonunun çok daha pahalı olduğunu fark ettim. Oyunu iade edip başka bir oyun almayı düşünüyorum. Sizce oyunun "Starter Edition" oynamaya değer mi, yoksa iade edip farklı bir oyuna mı yöneleyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bugün Steam indirimlerinden dolayı Rainbow oyunu indirimdeydi ben de ne aldığıma bakmadan oyunu hemen satın aldım fakat oyunun normal versiyonunun çok daha pahalı olduğunu fark ettim. Oyunu iade edip başka bir oyun almayı düşünüyorum. Sizce oyunun "Starter Edition" oynamaya değer mi, yoksa iade edip farklı bir oyuna mı yöneleyim?

Bende Starter Edition satın aldım bu indirimlerde. Bence iade etmeye gerek yok Standart Edition'dan tek farkı operatörlerin daha zor açılması.

Ne kadar sürede kaç tane karakter açtın dostum

Oyunu yükledim fakat maalesef oyun açılmıyor bilgisayarımı formatlamayı düşünüyorum. Yaklaşık 15 saatlik bir oynanış ile bir operatör açılabiliyor. Rook, Sledge, Ash, Fuze, Mute, veya Smoke operatörlerinden rastgele iki tanesini ücretsiz veriyor.

Oyunu yükledim fakat maalesef oyun açılmıyor bilgisayarımı formatlamayı düşünüyorum. Yaklaşık 15 saatlik bir oynanış ile bir operatör açılabiliyor. Rook, Sledge, Ash, Fuze, Mute, veya Smoke operatörlerinden rastgele iki tanesini ücretsiz veriyor.
15 saat çok uzun bir süre değil mi dostum ya. ilerde oyunu yükseltebilme imkanı var mı? Bu konuda bilgin var mı?

Şöyle; eğer uzun süreli oynayacaksan parayı kırıp en babasını alman gerekiyor. Diğer türlü, normal oyunculara göre biraz daha zor kasılıyorsun. Böyle olunca da bir süre sonra sıkılma geliyor. Oyunu raf'a kaldırıyorsun.

Ben sadece oyunun mantığını anlamak ve arkadaşlarımla oynamak için almıştım. Amacım oyunu kasmak değil temel olarak oynamak. Alınabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı