RAM değerlerim nasıl?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar ben pek bir şey anlamadım hangi frekans hızında çalışıyor? Hangi çip kullanıyor? Beni bir aydınlatır mısınız? Yakında değiştireceğim fakat yine de bilgi sahibi olmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı33.PNG
    Ekran Alıntısı33.PNG
    49,8 KB · Görüntüleme: 61
LPX vakası. :(
Samsung B-Die bulunuyor overclock potansiyeli kötüdür.
Tabii kaliteli olan Samsung B-Die modelininki iyidir.
Frekans hızı için CPU-Z ve tavsiye etmesem de görev yöneticisinden kontrol etmekte fayda var

LPX vakası. :(
Samsung b-die bulunuyor overclock potansiyeli kötüdür.
Tabii kaliteli olan Samsung b-die modelininki iyidir.
Frekans hızı için CPU-Z ve tavsiye etmesem de görev yöneticisinden kontrol etmekte fayda var.

Nasıl yani hocam anlamadım ben Samsung b-die iyidir diye biliyorum.

H

Maalesef değil Vengeance LPX modellerindekiler kaliteli olan Samsung b-die modeli değil overclock performansları vasat denebilir.

@MisakiTaro Hocam sadece oyun oynayacağım ve gündelik işlerimde kullanacağım idare etmez mi? Yazın değiştireceğim.
Hazır lafı gelmişken RGB 3600MHz ve üstü 8x4 32 GB RAM ne önerirsiniz? Mümkünse Samsung b-die olsun. Bütçe sıkıntısı yok.

Almayacaksın ki? Sürekli konu açıyorsun, sadece sormak için.

"Siparişini geçiyorum." der, ertesi gün yine aynı şey için konu açar... Gerçekten sıkıldık yani.

Hocam sadece oyun oynayacağım ve gündelik işlerimde kullanacağım idare etmez mi? Yazın değiştireceğim.
Hazır lafı gelmişken RGB 3600MHz ve üstü 8x4 32 GB RAM ne önerirsiniz? Mümkünse Samsung b-die olsun. Bütçe sıkıntısı yok.
@MisakiTaro'nun bir sözü vardır "RAM RAM'dir Çipler OC potansiyelini belirler" bir sorun olmaz kullanabilirsiniz.

Almayacaksın ki? Sürekli konu açıyorsun, sadece sormak için.

"Siparişini geçiyorum." der, ertesi gün yine aynı şey için konu açar... Gerçekten sıkıldık yani.

Sıkıldıysan cevaplamak zorunda değilsin para kolay kazanılmıyor karar vermem o kadar kolay değil henüz ne alacağıma karar veremedim. Sonra bu RAM de olduğu gibi olmasın istiyorum. Herkes farklı bir şey diyor herkes farklı bir şey öneriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı