RAM yükseltmek için 8 GB RAM önerisi

Kymopoleia

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba laptop RAM yükseltme rehberi videosundan geliyorum. CPU-Z'den aldığım SPD ve Memory ekran görüntülerini bırakıyorum. PC'deki mevcut RAM 2933MHz, ek olarak 8 GB daha ekleyip 16 GB yapmak istiyorum uyumlu olacak olan RAM marka modeli linki konusunda yardımcı olur musunuz?

Anakart modeli: FX-706'li

16 GB+16 GB önerisi de sunarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler!

Dosya Ekleri

• Memory.png
    Memory.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 26
  • SPD.png
    SPD.png
    25,7 KB · Görüntüleme: 19
Sizde galiba tek kanal var yani dual channel yapamazsınız, düz 16 GB almanız gerek.

Hocam pc deki ram 2933mhz sadece 1 adet ekleyeceğim crucial attığınızdan tek 8gb ekleme yaparsam uyum sıkıntısı yaşar mıyım? Teşekkürler

Hocam PC'deki RAM 2933MHz sadece 1 adet ekleyeceğim Crucial attığınızdan tek 8 GB ekleme yaparsam uyum sıkıntısı yaşar mıyım? Teşekkürler.

Dual channel olmayabilir symetric channel vs. olur. Ben bu RAM'i kullanan birini bulayım size dönüş yapacağım.

Hocam olmazsa şu satıcıya sorun chip üreticisini bulamadım RAM'in. https://www.hepsiburada.com/crucial-ntb-8gb-3200mhz-ddr4-ct8g4sfra32a-pm-HB000019CMAF sistemdeki RAM ile beraber takacağınızı, uyumlu olup olmayacağını ve RAM modelini belirtin satıcıya. İsterseniz laptop modeli de belirtebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı