Ramazan Ayı sizin için nasıl geçti?

İlla ki bir yerde çalışıyorlar hocam. Garibanın eline geçen 1 aylık ek gelirden rahatsız olmayın.

Garibanlık ve ramazan ayı birleşince, burada bence bir duygu sömürüsü haline gelir. O yüzden bunları işin içine katarsak olay siyasete kadar uzanır. Hani gariban neden garibandır? Saray mutfağı nedir? Lüks içinde yaşayanlar neden fakirliği över? Masası olmayan ve yerde sofra kuran sözde gariban ailelerin evine yapılan ziyaretlerde hep aynı menünün ve sağda solda hep aynı sandalyelerin olması gibi mevzular işin içine karışır. O yüzden bir şey dememeyi tercih ederim garibanlık hakkında.

Çok kolaydı ve sıradandı 1 2 ramazan sonra oruçları kışta tutacağız büyük ihtimal ile. O zamanlar daha da kolay olacak diye düşünüyorum. Uyku düzenim de bir hayli bozuldu. :) Ayriyeten herkesin Ramazan bayramı mübarek olsun.

Çok kolaydı ve sıradandı 1 2 ramazan sonra oruçları kışta tutacağız büyük ihtimal ile. O zamanlar daha da kolay olacak diye düşünüyorum. Uyku düzenim de bir hayli bozuldu. :) Ayriyeten herkesin Ramazan bayramı mübarek olsun.
Kış orucu geldi mi cidden? Vay be.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki de sadece böyle geçmesini isteyebilirdim. Her zamanki gibi normal geçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı