Rampage 600W PSU alınır mı?

Hmm peki 550w beslermi?

Çok eski modelleri olsa daha riskli olurdu şu an sisteminiz çok az watt kullanıyorsa yüksek watt gücü olan bu markalar kullanılabilir ama yine de tavsiye etmem ben Everest ve Rampage PSU kullandım sorun yaşamadım hatta Everest PSU 15 yıllık ve o kadar sürede kullandım hala çalışıyor Rampage ise 1 ay kullandım bende sorun olmadı .
Allah Allah hocam zaten bende çok şaşırdım okadar adı çıkmış markalar sonuçta

Recep Baltaş dahil herkes bi forumda 500W bile yeter demiş o zaman 550 alayım hocam teşekkür ederim yardımınız için :)
Ben teşekkür ederim. Bu kadar basit bir konu böylesine saçma sapan uzattığı için de diğer "PC UZMANCIKLARINI" gönülden tebrik ederim. PC işi öyle önüne klavye alıp tatatata random biseyler sallamaya benzemez.

Halbuki bilen anlayan biri çıkınca ne kadar kolaymış.
Hemen çözüm gönderiyorum :)
Ben en başında da Corsair demiştim, sonrasında da kullanmadan etmeden C4 tanımını kullanmaları yanlış dedim. Bir anda C4 savunucusu olduk. 😃 corsairi PSU yu konuda ilk öneren benim zaten. Hatta C4 dedikleri psular alınır fakat çok ucuza geldiğinde alınır. Ben 180 TL ye 600w Platon almistim sattım. Kendi sistemimde zaten High power varken macera aramaya gerek yokki. Sizde 180 e bulsanız 600 w PSU siz de ya da onlar da alırdı dürüst olalım şimdi.

Geri
Yukarı