Rampage 600W PSU alınır mı?

Ben en başında da Corsair demiştim, sonrasında da kullanmadan etmeden C4 tanımını kullanmaları yanlış dedim. Bir anda C4 savunucusu olduk. 😃 O PSU'yu konuda ilk öneren benim zaten. Hatta C4 dedikleri PSU'lar alınır fakat çok ucuza geldiğinde alınır. Ben 180 TL'ye 600W Platon almistim sattım. Kendi sistemimde zaten High Power varken macera aramaya gerek yok ki. Sizde 180'e bulsanız 600W PSU'siz de ya da onlar da alırdı dürüst olalım şimdi.

Evet. Vallahi haklısınız forumda açtığım 3 4.cü konu oldu hala bir PSU bulamadım. Her yerde C4 esprisi yapıyorlar. Abartıldığını düşünüyorum ben şahsen o zaman neden üretilsin ki o PSU'lar hocam

Keşke şu ekonomide 180tl ye bulayım varya c4 de olsa gözüm kapalı alırım

Evet. Vallahi haklısınız forumda açtığım 3 4.cü konu oldu hala bir PSU bulamadım. Her yerde C4 esprisi yapıyorlar. Abartıldığını düşünüyorum ben şahsen o zaman neden üretilsin ki o PSU'lar hocam
Şimdi şöyle, basit bir şekilde örnek vereceğim

Sokonella var bir de Nutella var Nutella sokonellaya göre çok daha güzel tadı var değil mi

Yine aldığınız PSU larda da öyle. Sertifikanin da bir önemi yok. Benim arkadaşım +80 bronze muydu gol muydu ne psuyu yaktı elektrik kesintisiyle. Dediğim gibi ya nasip.

Şimdi şöyle, basit bir şekilde örnek vereceğim

Sokonella var bir de Nutella var Nutella sokonellaya göre çok daha güzel tadı var değil mi

Yine aldığınız PSU larda da öyle. Sertifikanin da bir önemi yok. Benim arkadaşım +80 bronze muydu gol muydu ne psuyu yaktı elektrik kesintisiyle. Dediğim gibi ya nasip.
Anladım şimdi sağolun okadar adı çıkmış marka rampageden c4 esprisi yapılacak kadar kötü bir PSU çıkması beni şaşırttı.
Dediğiniz gibi nasip.
benim bütçem çok kısıtlı (700TL )
Ya dediğinizi (Corsair) para ekleyip alıcam yada Bitfenix alıcam

Anladım şimdi sağolun okadar adı çıkmış marka rampageden c4 esprisi yapılacak kadar kötü bir PSU çıkması beni şaşırttı.
Dediğiniz gibi nasip.
benim bütçem çok kısıtlı (700TL )
Ya dediğinizi (Corsair) para ekleyip alıcam yada Bitfenix alıcam
Kendi tecrubelerime dayanarak söylüyorum Xigmatek alma çok sesli çalışıyor

Alacağın PSU da satıcıya şu soruları sor:

İçi açıldı mı? ( Bu sorunun sorulma nedeni herhangi bir tamir, işlem vs gördü mü)

Ne kadardır kullanılıyor (Bu sorunun sorulma nedeni içindeki parçalar gün geçtikçe eski niteliğini yitirir v.s)

Bunun dışında da pazarlık yapmaya çalışın. Yeriniz İstanbul ise elden almayı deneyin.

Kendi tecrubelerime dayanarak söylüyorum Xigmatek alma çok sesli çalışıyor

Alacağın PSU da satıcıya şu soruları sor:

İçi açıldı mı? ( Bu sorunun sorulma nedeni herhangi bir tamir, işlem vs gördü mü)

Ne kadardır kullanılıyor (Bu sorunun sorulma nedeni içindeki parçalar gün geçtikçe eski niteliğini yitirir v.s)

Bunun dışında da pazarlık yapmaya çalışın. Yeriniz İstanbul ise elden almayı deneyin.
Valla param güvende alıcıyı güvende tuttuğu için alabilirim şu ilandakini

Merhaba arkadaşlar, öncelikle hayırlı bayramlar diliyorum.
2. el C4 olmayan bir PSU arıyorum.
Bitfenix bulamadım. Sizce şu ilandaki alınır mı?

Ürünü kullanandan dinle. RGB ışık kasanın düzenini bozuyor tık tık arada ses yapıyor (kablo değmiyor) sinir bozucu. Rampage rezilliği.

Geri
Yukarı