Rampage Alpha-X 7.1 USB Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Not: Arkadaşlar eğer "Rampage çöp" , "Rampage alınmaz" gibi söylemlerde bulanacaksanız incelemeyi şimdiden kapatabilirsiniz. Benim amacım bu kulaklığı almak isteyenler için bir fikir vermek.

Arkadaşlar merhaba, Bu incelemede Rampage'nin Alpha-X 7.1 oyuncu kulaklığını inceleyeceğim.
Öncelikle kulaklık gayet rahat bir yapıya sahip, kulakları acıtmıyor. Kafa bandı ise gayet iyi. Ses deneyimi olarak fiyatına göre güzel bir ses deneyimi sunduğunu söylemeyi es geçmeyelim.
IMG_20181007_184702.jpg

Üründe 7.1 özelliği var. Kullanabilirsiniz ama ben kullanmıyorum çünkü bu şekilde daha iyi ses kasıyorum. Kulaklıkta 3D özelliği var ve hoşuma gitti. Mikrofona gelecek olursak, mikrofonda dip ses var ama onun haricinde fiyatına göre gayet güzel bir mikrofonu var. Mikrofonun sevmediğim yanı ucundaki ışığı (Açıkcası aşırı gereksiz bir şey) vede dip sesi.
mikrofon.jpg

Ürünün yüklenmesi gereken bir driverı var. Kullanımı gayet kolay. Bu program üzerinden 7.1 ve 3D özelliğini açabilirsiniz. Bunun yanında ekolayzer ayarı da yapabilirsiniz.
1538928358932.png

Ürünü PUBG gibi ses kasmanın önemli olduğu oyunda test ettim ve gayet güzel bir ses deneyimi sundu. Açıkçası beni tatmin etti. Almak isteyenlere öneririm.
Puanlama
Rahatlık 10/9
Ses 10/8
Arkadaşlar inceleme bitmiştir buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim. İşinize yaradıysa lütfen bir teşekkürü çok görmeyin. İlk incelemem olduğu için biraz amatörce olmuş olabilir kusura bakmayın.
İnceleme 200TL'lik bir kulaklığa göre yapılmıştır, gelip de yüksek fiyat bandındaki kulaklıklarla karşılaştırmayınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Programı nereden kurdun ? Bende de aynı kulaklık var fakat nedense program kulaklığı bir türlü görmüyor. Aygıtı bağla diyor, bağlı ya zaten ?

Programı nereden kurdun ? Bende de aynı kulaklık var fakat nedense program kulaklığı bir türlü görmüyor. Aygıtı bağla diyor, bağlı ya zaten ?
Sanırım segment in sitesinden indirmiştim. Eğer görmüyorsa silip baştan kurmayı dene. Veya instagram üzerinden rampage in sayfasına yazabilirsin.

Sanırım segment in sitesinden indirmiştim. Eğer görmüyorsa silip baştan kurmayı dene. Veya instagram üzerinden rampage in sayfasına yazabilirsin.
Kurulum yaparken kulaklığı tak-çıkar yaptın mı ?
Yapmama rağmen "Device Unactive" hatasını alıyorum, sağ üstte yazıyor. Tak çıkar yapsamda birşey olmamakta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı