Rampage Drop Plus: Ön inceleme

Hocam yazılımı hakkında bir bilgim yok ama jak girişi ile bağladığınızda aydınlatma zaten yanmaz. Kullanan @MisakiTaro hocam net bilgi verebilir.
Maalesef hiç yazılımını kullanmaya ihtiyaç duymadım. Zaten çok zayıf bir ışığı var.

Kuponla 2 dolar düşüyor ama 5 dolar kargo ve 24 TL vergi var.
Hocam Drop Plus yaklaşık 400 TL, 35 Dolar düşersek aradaki 140 TL nasıl bir şeyi değiştirmiyor?
Arkadaşlar benim bahsettiğim şey o değil. Bahsettiğim şey logo basılıp Rampage markası diye satılması ve benim alacağım sırada neredeyse iki katı fiyatından satıyor olmasıydı. Hele o zamanlar incelemelerde Rampage iyi iş yapmış falan diye bahsettiklerinden modelden soğudum ve başka bir kulaklık aldım. Bundan bahsettim sadece tartışmaya gelmedim yani. Kim ne almak istiyorsa alsın

Güzel inceleme. Kullanıcı fotoğraftı olsaydı daha iyi olurdu.

3 Ay, 6 ay, 1 yıl deneyimlerini de paylaşmak istiyorum. O zamanki incelemelerde + ve -'leri fotoğrafla daha iyi anlatabilirim. Teşekkürler yorum için.
Tercihinizdeki kulaklık eğer daha iyiyse ne mutlu hocam sevindim adınıza. Ben nedense diğer seçeneklere pek ısınamamıştım.
Ben bu ürünü almayı düşünüyorum bir şey soracaktım, jak girişi tek jak mı çift jak mı?

Çok fazla bilgim yok. Ama bir cahil olarak yine de anlatmak isterim. Telefonlara taktığımız 3 çizgili olanlar vardır ya. Kutudan o çıkıyor. Bir ucunu kulaklığa, bir ucunu da eğer laptop değilse yine kutudan çıkan tek girişi çift (mikrofon ve kulaklık) olarak ayıran aparata takıp masaüstü bilgisayardan kullanabiliyoruz.
Şimdiki fiyatına bakmadım. Benim baktığım zaman fiyatı öyleydi ve Rampage'de yaklaşık iki katına satıyordu.

Hocam şimdilerde amazon.com'da 3/4 fiyat karşılaştırılması var. 4 olan Türkiye ama bunun kargosu Vs'de olacaktı. Garantisi de keza aynı şekilde.
Tek jak ama dönüştürücü çıkıyor içinden.

Bu modelin olayı zaten ses kartının olması. Neden USB'den kullanmıyorsun?

Hocam ses kartının olması derken? Birkaç gündür araştırıyorum galiba ses kartı olayı kablo üzerinde olmuyor mu? Kablo üzerinde olmadığından dolayı ben bu kulaklıkta ses kartı yok sanmıştım ve yazıda bundan dolayı yok demiştim. Bilgilendirirsen sevinirim.
Ek olarak aydınlatması kapatılabiliyor mu?

Jak girişlerinden takarsan aydınlanma açılmıyor. Ama şunu diyeyim SN-RW2 kadar çok ışıklı bir kulaklık değil. Işık sadece USB'den taktığın zaman yanıyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…