Rampage Drop Plus vs CH321 vs HS35

Bütçe
300, kesinlikle alınması gerekiyor denilirse 400'e kadar yolu var.
Hocam AliExpress'in demesine göre 90 günlük koruma varmış. Sosyal'den satın alan @MisakiTaro hocam şöyle diyor:

Bayağı güvenilire benziyor, bir sürü ülkemizden de alan var. Ürün bozuk çıkarsa iade ederiz de bir zaman sonra mesela mikrofonu bozulursa ne olacak merak ediyorum. Bence çok takıntılıyız, benim aldığım hiçbir elektronik ürün sonradan bozulmadı. Tercih sizin.
Ayrıca nasıl yorum yapamıyorsunuz, ceza yeseniz hiçbir yere yapamazsınız. Konu açıp yetkililere bildirir misiniz?
Bilmiyorum valla hocam cevap yazma izniniz bulunmuyor diyor :D
Üyelik yeni rütbe ile alakalı bir durum olabilir emin değilim.
Takıntılılıktan değil de bu tarz elektronik ürünler de biraz şanssız olduğumu söylemeliyim ondan korkuyorum biraz :D

Bilmiyorum vallahi hocam cevap yazma izniniz bulunmuyor diyor :D.
Üyelik yeni rütbe ile alakalı bir durum olabilir emin değilim.
Takıntılılıktan değil de bu tarz elektronik ürünler de biraz şanssız olduğumu söylemeliyim ondan korkuyorum biraz :D.

Hocam Aliexpress'ten yıllarca çok sipariş verdim hiç sıkıntı çıkmadı. En fazla geç gelebilir. Geldiğinde bir sorun çıkarsa satıcıyla görüşüp iade isteyebiliyorsunuz zaten. Satıcı da güvenilire benziyor.

Hocam Aliexpress'ten yıllarca çok sipariş verdim hiç sıkıntı çıkmadı. En fazla geç gelebilir. Geldiğinde bir sorun çıkarsa satıcıyla görüşüp iade isteyebiliyorsunuz zaten. Satıcı da güvenlire benziyor.
Anladım hocam teşekkür ederim değerli bilgileriniz için.
245 TL ye siparişi verdim. İnşallah sıkıntı çıkmadan uzun süre kullanırız :)

Son düzenleme:
Aynı hocam. Ben garantisinin olmasını istediğim için drop Plus aldım ama herkes eksa E900 ile aynı diyor, görünümü falan da aynı zaten. Çok iyi kulaklık bu arada. Tek sıkıntısı biraz dışarı fazla ses veriyor.
drop plus ile arctis 1 kablolu olan model arasında kaldım da önerir misiniz?
Anladım hocam teşekkür ederim değerli bilgileriniz için.
245 TL ye siparişi verdim. İnşallah sıkıntı çıkmadan uzun süre kullanırız :)
hızlı karar vermişssiniz bozuk çıkma sonradan bozulma durumu çekincem oldu xD

Drop Plus ile Arctis 1 kablolu olan model arasında kaldım da önerir misiniz?

Hızlı karar vermişssiniz bozuk çıkma sonradan bozulma durumu çekincem oldu xD.

Hocam bence Arctis 1 gereğinden fazla pahalı ama alırsanız da üzmez, garanti kısmı da rahat olur Rampage'e göre. Bununla ilgili başlıklar açılmıştı onlara bakarsanız daha iyi bilgi alırsınız.

drop plus ile arctis 1 kablolu olan model arasında kaldım da önerir misiniz?

hızlı karar vermişssiniz bozuk çıkma sonradan bozulma durumu çekincem oldu xD
Yok hocam valla 2-3 haftadır kulaklık araştırıyorum kafayı yedim iyice güzel indirimi yakalayınca alayım dedim. Yeter bıhtıh ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı