Rampage Exhero hakkında ne düşünüyorsunuz?

kasimcan

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Linkteki klavye hakkında ne düşünüyorsunuz? Verebileceğim en yüksek fiyat bu.
(Değil aslında da indirim, kupon falan bekleyeceğim yani. 😏)
Yâhut bu seviyede daha güzel bir öneriniz var ise alabilirim, full rgb ve anti-ghosting olursa iyi olur 🤌
Teşekkürler ✨👌

Son düzenleme:
HP Omen Encoder öneririm. RGB takıntın yoksa Chery MX kırmızı ve kahverengi seçenekleri var. Wasd beyaz kalanı sadece kırmızı aydınlatmalı. Yazılım desteği ile beraber. Kendim kullanmaktayım.
Teşekkür ederim güzel öneriniz için fakat rgb çok seviyorum gerçekten, o sebeple rgb almak istiyorum 😊

Hiçbir şey bilmediğin ortada. Gamepower ve Rampage ürünleri kötüdür fakat Calypso kronik sorunu olmayan tek model ve bu bütçede en iyisi.
Evet, ben de forumda bir arkadaşın konusunda gördüm Calypso hakkındaki olayı. Aklımda, teşekkürler 👌

Son düzenleme:
Hiçbir şey bilmediğin ortada. Gamepower ve Rampage ürünleri kötüdür fakat Calypso kronik sorunu olmayan tek model ve bu bütçede en iyisi.

Gamepower çöpünü kullanacağıma bunu kullanırım. Ha sen gidip atık plastik klavye kullanabilirsin çok bilmiş ama millete önerme :)

Her klavye hakkında alınır mı konusu açmakla da pek bilgili olamamışsın anlaşılan.

Hocam tamam sorunlu olmayabilir ama en iyisi demek saçma. Gamenote, Redragon ve Galax gibi seçenekler varken hele hele.

Geri
Yukarı