Rampage KB-R90 Orion RGB alınır mı?

Biraz da yarın gülerim. 2 sene kullanım olması kaliteli yapmaz, siz de bunu anlayın artık. Ayrıca yukarıdaki mesajları tam okuyup yazın lütfen. Aşağı kalır bir yön mü? Haha.

Lütfen "parasına göre" sayabilir misin bana Rampage'den daha iyi yönlerini? Ben Rampage'in kötü bir yönünü söyleyeyim sana mesela malzeme kalitesi orta çok güzel değil. İstersen 20 sene boyunca gül, bu gene de senin önyargılı birisi olduğunu değiştirmeyecek. Ülkenin halini görüyorsun insanların bir klavyeye 600-700 TL verecek parası, imkanı olmadığını da biliyorsundur. Fiyat performans olarak gayet de alınabilecek ürünlere sahip. Gerçekten sıkılmadınız mı böyle gereksiz gereksiz yorumlara? Max 300 bütçesi olan birisine, durumu iyi olmayan birisine, gidip pahalı ürünleri önerirsen bende buna gülerim işte. Gerçekçi konuşun, ön yargıyı bırakın...

Lütfen "parasına göre" sayabilir misin bana Rampage'den daha iyi yönlerini? Ben Rampage'in kötü bir yönünü söyleyeyim sana mesela malzeme kalitesi orta çok güzel değil. İstersen 20 sene boyunca gül, bu gene de senin önyargılı birisi olduğunu değiştirmeyecek. Ülkenin halini görüyorsun insanların bir klavyeye 600-700 TL verecek parası, imkanı olmadığını da biliyorsundur. Fiyat performans olarak gayet de alınabilecek ürünlere sahip. Gerçekten sıkılmadınız mı böyle gereksiz gereksiz yorumlara? Max 300 bütçesi olan birisine, durumu iyi olmayan birisine, gidip pahalı ürünleri önerirsen bende buna gülerim işte. Gerçekçi konuşun, ön yargıyı bırakın...

Her bütçeye uygun Redragon, GameNote ürünleri var. Bu ürünler dururken Rampage almak çok saçma. Hem kalitesiz, hem de garantisi kötü.

Her bütçeye uygun Redragon, Gamenote ürünleri var. Bu ürünler dururken Rampage almak çok saçma. Hem kalitesiz, hem de garantisi kötü.

Rampage'in aynı özelliklerine sahip klavyeleri Gamenote'den daha ucuz ve kullanan insanlar sorun yaşamıyor. Gamenote güzel lafım yok. Redragon hakkında iyi bir bilgiye sahip değilim yorum yapamam.

Rampage'in aynı özelliklerine sahip klavyeleri Gamenote'den daha ucuz ve kullanan insanlar sorun yaşamıyor. Gamenote güzel lafım yok. Redragon hakkında iyi bir bilgiye sahip değilim yorum yapamam.

Ben ne olursa olsun Rampage alınması taraftarı değilim. Kimseye de önermem. Zaten bu ürünleri tanıtan kişiler markanın ne kadar kötü olduğunu anlamaya yetiyor.

Bu konu parasına göre sayabilir misin konusu değil adam açıkça demiş ki bu klavye alınır mı? ben de hayır yazmışım neden çünkü o fiyata Rampage'den daha iyi klavyeleler var adam zaten bütçesini bu klavye ile net bir şekilde belli ediyor şimdi baktım 330 TL olmuş bu fiyata daha iyi klavyeler var ki zaten ben 100 TL'lik bir klavyeye git kardeşim sen Redragon Dark avenger al demiyorum bu bütçeye göre alınmaz yazıyorum konuyu dağıtmasan ne demek istediğimi anlarsın ama neyse.

Bu konu parasına göre sayabilir misin konusu değil adam açıkça demiş ki bu klavye alınır mı? Ben de hayır yazmışım neden çünkü o fiyata Rampage'den daha iyi klavyeleler var adam zaten bütçesini bu klavye ile net bir şekilde belli ediyor şimdi baktım 330 TL olmuş bu fiyata daha iyi klavyeler var ki zaten ben 100 TL'lik bir klavyeye git kardeşim sen Redragon Dark avenger al demiyorum bu bütçeye göre alınmaz yazıyorum konuyu dağıtmasan ne demek istediğimi anlarsın ama neyse.

Konuyu hoplatmış olacağım ama 350-400 TL arası bütçem var. Mekanik Blue Switch RGB klavye almak istiyorum. Önerebileceğiniz bir klavye var mıdır acaba?

Konuyu hoplatmış olacağım ama 350-400 TL arası bütçem var. Mekanik Blue Switch RGB klavye almak istiyorum. Önerebileceğiniz bir klavye var mıdır acaba?

Yukarıda yazdığım gibi hala KB-R90'dan memnunum hiçbir sıkıntısı yaşamadım. Arkadaşımda aldı onda da bir sıkıntı yok mutlu mesut kullanıyoruz :)

2 hafta kadar önce Rampage KB-R95X titan aldım. Bana fiyatına göre malzeme kalitesi çok iyi geldi. Klavyede tuşların altındaki kısım alüminyum(sadece burası alüminyum). Takılı bilek desteği geliyor Rampage logosu var ve RGB ışığı var(klavyenin sağ ve solunda da ışık var). Klavye Full RGB olarak geçiyor fakat yazılım desteği yok. FN tuşunu kullanarak modlarını, hızını ve parlaklığını değiştirebiliyorsunuz. Bir sürü modu var ve her modda istediğiniz rengi yapabiliyorsunuz. Benim aldığım model Outemu Red Switch ve gayet memnunum. Tuş basış hissiyatı benim için çok iyi diyebilirim(belki de ilk kez mekanik kullandığım içindir). Tuşalrın sesi rahatsız edecek derecede değil tatlı hoş bir sesi var. Arkadaşımda Blue Switch kullanmıştım tak tak ses geliyordu. Üstelik klavye Türkçe bir klavye ve büyük enter tuşu var. Alt yükseltme ayakları kauççuk ve bunun sayesinde kaymıyor(klavyeyi biraz iteleyim dedim ayak kapandı iyi tutuyor masayı). Kablosuda örgü bir kablo ve altın kaplama USB'li. 350TL'ye aldım ve klavyeyi size öneririm.

Klavye'yi tanıtan kişiler yazılım desteği olmadığını söyler fakat bilgisayarın destek sitesinde yazılım bulabilirsin benim klavyemde Rampage Orion onda da yok dediler fakat ben de uygulaması var.

Yeni konular

Geri
Yukarı