Rampage KBR 96 alınır mı?

Eresbos

Picopat
Daha fazla  
Birkaç gündür klavye arayışındayım çeşitli öneriler almama rağmen hala bir karara varamadım. Bu klavye el yorar mı, yazı yazarken çift basma bastığını anlamama gibi sıkıntılar yaratır mı, fazla sesli olsun istemiyorum. Blue Switch gibi uzun zaman sonra baş ağrıttığı olmaması lazım ve tuş basım ömrü 50 milyon mudur başka seçeneklerde olabilir ama sesi fazla olmayan bir klavye olursa iyi olur ve bu klavyede MOBA hikaye oyunları oynanır mı sadece FPS için mi yapılmış.
Bilek desteği olması lazım.
Sesiz mekanik klavye olması(Blue olmaması)
Multi medya ses açma kapama olursa iyi olur olmasa da pek önemli değil.
Full RGB olması oyuna göre RGB yapılması.

Blue Switch neden sevilmiyor bu da ek soru olarak merak ettiğim için.
İlk mekanik klavyem olacak o yüzden fazla bilgim yok. Bütçe maks 400 TL.
Ve bu klavye de yanlarındaki ışık kapatılabiliyor mu sadece tuşların ışığı açık kalabiliyor mu?

Rampage'e 450 TL vermek mantıksız değil mi? Redragon tercih edebilirsiniz daha kaliteli ve uygundur.

Ayrıca Blue Switch'in çok sesli olması ve Red Switch'e göre daha sert olduğundan tercih edilmiyor.

GXT890'a bir goz atin, bilek destegi yok fakat iyi bir klavyedir. Switchlere gore oyun oynanmaz, hangi 3 IQ'lu insan o iddiayi ortaya attiysa bilmeden konusuyor. Isterseniz Cherry MY switchlerle oynayin, isterseniz Alps switchlerle, yine de ayni oyun performansini alirsiniz. Blue switch seviliyor fakat asiri fazla ses cikarttigi ve uzun kullanimda rahatsiz ettigi icin tercih edilmiyor.

Rampage'e 450 TL vermek mantıksız değil mi? Redragon tercih edebilirsiniz daha kaliteli ve uygundur.

Ayrıca Blue Switch'in çok sesli olması ve Red Switch'e göre daha sert olduğundan tercih edilmiyor.

Rampage en azıdan duymuştum redragon markası nedir ilk defa duydum başka önerileriniz var mıdır.

Rampage en azıdan duymuştum redragon markası nedir ilk defa duydum başka önerileriniz var mıdır.
Blue switch olmasa da @efedesu'nun dediği gibi GXT890 tercih edebilirsiniz. Ayrıca Bloody'nin B640 modelini tercih edebilirsiniz, ikisi de üzmez sizi.

Gxt 890 çok fazla önerildi demek ki iyi klavye ama Trust'ın kendi sitesine girince eski klavye diyor ve bilek desteği yok ayrıyeten alınıyor ve o da eski diyor ve bilek desteksiz kullanılmaz diye düşünüyorum tuşları yukarıda ve oyunlara gore RGB yapılabiliyorsa düşünülebilir.

Gxt 890 çok fazla önerildi demek ki iyi klavye ama Trust'ın kendi sitesine girince eski klavye diyor ve bilek desteği yok ayrıyeten alınıyor ve o da eski diyor ve bilek desteksiz kullanılmaz diye düşünüyorum tuşları yukarıda ve oyunlara gore RGB yapılabiliyorsa düşünülebilir.
Bilek destegi gereksiz bir sey, Trust ayriyetten bilek destegi satiyor fakat alir misiniz bilmem. Yazilimi ile RGB degisimi yapilabiliyor.

Rampage önermiyorsunuz ama Trust öneriyorsunuz ikisi de kötü markalar ama optik Switch daha iyi olmaz mı hem bilek desteğiyle.

Geri
Yukarı