Rampage koltuklar nasıldır?

369926

Hectopat
Makaleler
1
Yer
41.303921, -81.901693
Satın almayacağım. Bu soruyu sorma sebebim son zamanlarda yayıncılar ve YouTuber'lerde çok sık karşılaşmaya başladım. Sponsor diye düşünüyorum fakat koltuk bu diğer ekipmanlara benzemez uzun süreler oturuyorlar oyun oynuyorlar rahatsız olsalar kullanmazlar diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın almayacağım. Bu soruyu sorma sebebim son zamanlarda yayıncılar ve YouTuber'lerde çok sık karşılaşmaya başladım. Sponsor diye düşünüyorum fakat koltuk bu diğer ekipmanlara benzemez uzun süreler oturuyorlar oyun oynuyorlar rahatsız olsalar kullanmazlar diye düşünüyorum.
Koltuğun markası iyi ya da kötü olsa ne fark eder hocam, g*tümüzü ısıtsın yeter. :D

Sünger kalitesi ortadır büyük ihtimalle. İlk defa oyuncu koltuğuna oturanlar rahat buluyordur. Hiç yoktan iyidir bana göre. Fakat şu varsa durum değişir;

katy-koltuk-takimi-754e.jpg

1500TL civarında olan koltuğuna bakıyorsan sakın alma, deri bir çöp.
Bu ürün iyidir.

Kullanmadım fakat rahatsız edeceklerini düşünmüyorum. Piyasadaki çoğu oyuncu koltuğu hemen hemen aynı tipte üretiliyor zaten, sadece malzeme kalitesi farkını ve fiyatını belirliyor. Çoğu sponsorlu fakat kullanılmaz bir koltuk değildir tahminimce, ergonomi açısından diğer koltuklardan farkı yok. Malzeme kalitesini bilemiyorum.
Bu ürün iyidir.
Hocam konu sahibi almayacak, sadece yayıncıların neden kullandıklarını soruyor.

Bu ürün iyidir.
Hocam konuyu açan kişi satın almayacak.

Koltuğun markası iyi ya da kötü olsa ne fark eder hocam, g*tümüzü ısıtsın yeter. :D

Bu yazdığınla aynı fikirdeydim bir zamanlar. Pandemi dönemi girince ben oyuncu koltuğunun ne kadar değerli olduğunu anladım. Gamer koltuklarda daha uzun süreli oturdun zaman bir yerlerimiz daha az ağrıyor. O günden sonra gamer oyuncu koltuğu hep aklımda kaldı. Yeni PC kasayı acele etmeden topluyorum. Belki bir koltuk alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı