Rampage Kulaklık kablosu dolanıyor

woax

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Rampage Alpha X kulaklığım var. Kablosu sürekli birbirine yapışıyor. Sanki mıknatıs gibi düzeltiyorum geri birbirini çekiyor yapışıyor. Umarım anlamışsınızdır. Nasıl çözerim?

Aynı kulaklığı kullanıyoruz, ben de sadece bir kısım öyleydi. Olan kısımı düzelttim ve yatağın üzerine gerdirerek serdim. Şu an düzgün, gerdiğiniz zaman USB kablosunu bir yere bantlayın ki yeterince düzgün olsun.

Aynı kulaklığı kullanıyoruz, ben de sadece bir kısım öyleydi. Olan kısımı düzelttim ve yatağın üzerine gerdirerek serdim. Şu an düzgün, gerdiğiniz zaman USB kablosunu bir yere bantlayın ki yeterince düzgün olsun.
Hocam şu şey varya kablonun üstündeki örgü ben onun bir kısmını söktüm belki yapışmaz birbirine diye. Daha kötü oldu. Dediğiniz gibi yapmıştım dün 1 gün öyle kalmasına rağmen hala aynı halde çıldırcam.

Hocam şu şey varya kablonun üstündeki örgü ben onun bir kısmını söktüm belki yapışmaz birbirine diye. Daha kötü oldu. Dediğiniz gibi yapmıştım dün 1 gün öyle kalmasına rağmen hala aynı halde çıldırcam.
Örgünün altında olan ve yapışmasına yardımcı olan yapıştırıcı nedeniyle yapışıyor olabilir. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı