Rampage Markası Kalitesiz mi?

Mouse ve klavyesini kullandım daha önce, malzeme olarak a4 tech, logitech gibi markalarla asla kıyaslanamaz fakat düşük bütçeli arkadaşlar için fiyatına göre iyi ürünler.

Fare alacaksanız Logitech alın kalitesini kelimeler anlatamaz bir kere logitech aldım artık elim hiçbir fareye logitech gibi alışmadı.

Rampage genelde kaliteli malzemeyi azaltıp insanları çekmek için malzemenin içine renkli ışık koyuyor. Benim de zamanında Rampage marka 350W bir güç kaynağım vardı ve daha 1 sene geçmeden sistemim yandı... O yüzden kimseye tavsiye etmem.

Bu yazdığına katılmıyorum firma sana 100 TL'lik üründe sunuyor 1000 TL'lik üründe sunuyor bende şu an Rampage titan kasa var içinde 750W Plus Bronze PSU dahil geldi ve hem kasa hem PSU çok iyi önceki sistemde CF kullanmama rağmen hiçbir problem yaşamadım bende ne kadar para verirsen o kadar iyisini alırsın

Bu yazdığına katılmıyorum firma sana 100 TL'lik üründe sunuyor 1000 TL'lik üründe sunuyor bende şu an Rampage titan kasa var içinde 750W Plus Bronze PSU dahil geldi ve hem kasa hem PSU çok iyi önceki sistemde CF kullanmama rağmen hiçbir problem yaşamadım bende ne kadar para verirsen o kadar iyisini alırsın

Arkadaşlar kendinizdeki Rampage ürün sorun yaratmadı diye başkasını önermeyin. Özellikle bu ürün PSU ise lütfen şunu yapmayın artık. Sorun çıkma olasılığı aşırı yüksek. 3 günde kullanırsın 3 senede hiç belli olmaz. Kaç kişinin sistemi yandı bu Rampage PSU'lar yüzünden.

Düşük bütçe için bence alınabilecek bir model/marka. Çünkü başka alternatif yok. Bundan 3-4 sene önce daha kötüydü fakat biraz biraz düzeldi denebilir. Para varsa ama bakılmamalı yüzüne.

Düşük bütçe için bence alınabilecek bir model/marka. Çünkü başka alternatif yok. Bundan 3-4 sene önce daha kötüydü fakat biraz biraz düzeldi denebilir. Para varsa ama bakılmamalı yüzüne.
Düşük bütçe içinde alınmaz. Düşük bütçede böyle PSU'lar var.

Benim de geçti anladım kalitenin ne olduğunu. 100 TL'ye Rampage alıp 80 DKS yazacağıma 130 verir Bloody alıp 100 DKS yazarım ki diğer farklardan bahsetmek bile istemiyorum. Veya yukarıdaki arkadaşın mousesinden alasıya kadar Gigabyte Aorus M.2, Bloody B2100 alırım. Rampage Sector, Drop Plus ve Fury X tarzı ürünleri ucuz sunmaya devam etsin ve şu zibilyon tane olan dandik modelleri piyasadan kaldırsın belki seveceğim de bana ettiklerinden sonra hiç sanmıyorum.

Şimdi zaten bende sadece kasa PSU ve fanları var monitörünüde aldım geçenlerde tamam ucuz kesimlere çoğunluk verebilir ama markayı öldürmemekte lazım iyi ürünleride var
2K G-Sync ve FreeSync destekli ürünler diğer markalarda 1080P destekli monitörlerinde 5 bine varan rakamlar veriyorlar ama Rampage 2500 lira neredeyse yarı yarıya yani

Yeni konular

Geri
Yukarı