Rampage markasını seven bir ben miyim?

Puhahahahaahha bu zihniyetle kaliteli ürün kullanmak haram size. Devam edin bunları kullanmaya.

Diğer kalitesiz PSU'lara göre tek farkı patlayınca RGB görüyorsunuz son gördüğünüz şey oluyor!

@ErenY Rampage'de mi çalışıyorsun ? Sistem topladiginda rampage PSU tak, bozulsun da aklin basina gelsin. Ondan sonra Corsair, NZXT, MSİ ararsın

Işıldak ile olmuyo bu işler

Made in China arkadaşım, etiket basıyorlar. Rampage isim olarak güzel. Destek olarak çoklar. En büyük artı burada. Kendileri bir şey üretirse o zaman yanında oluruz. Bende sempati duyardım, klavye monitörleri görünce soğudum.

Puhahahahaahha bu zihniyetle kaliteli ürün kullanmak haram size. Devam edin bunları kullanmaya.
Napalım birader, ver o zaman parasını, daha kaliteli marka kullanalım. Herkesin kaliteli marka kullanma imkânı var sanki. Ben aldım memnunum kullanıyorum, sana ne kime ne? Kullandığım bilgisayara bak bi. Geçinecez diye bilgisayar alamıyorum, ekipman alamıyorum. Baba parası yiyip de mi burda yorum yapıyosunuz anlamıyorum ki.

Açık konuşmak gerekirse konudan daha komik.
Sen de aynı şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…