Rampage markasını seven bir ben miyim?

Arkadaşlar okuduğum tüm konularda Rampage markası kötülenmiş, karalanmış ve bu benim sinirimi bozuyor.

Yani örnek olarak,

Şu PSU'ya baksanıza. RGB'ye sahip! Başka hangi markalar PSU'larında RGB'ye sahip oluyor ki? Ve okuduğum birkaç güvenilir sitede Rampage'nin Türk markası olup ürünlerini Türk vatandaşları için üst kalitede hazırladığı anlatılmış. Neden FSP, NZXT veya DeepCool gibi yabancı malı dandik ürünler alıyoruz, Türk şirketlere para kazandırmıyoruz? Bu konuyla beraber umarım bazı kişilerin fikirlerini değiştirmişimdir.

Şu an yanımda kendisi ve kasaya takılı arada çok az sesle t t ses geliyor ona çok takmıyorum ama kasanın renk uyumunu bozuyor rengini değiştiremiyorsun alma.

Aynı fikirdeyim, hem ucuz hem kaliteli tam bir F/P ürünleri üretiyor. Sağlam da yapıyor adamlar :D bende klavyesi mouse, mouse pad, kulaklık gibi ürünleri var ve gerçektan adamlar yapıyor bu işi
Kategoriyi gördün mü? Ayrıca kendileri yapmıyorlar, marka basıyorlar.

Ben bu güç kaynağı ile ilişkiye girmiştim ve bu cidden şaka değil.
Sağ olsun kapasitörler adını veremeyceğim şeyimi kesti ve hala yarası duruyor.
Sonra çöpe attım ve yaktım güç kaynağını lakin tatmin etmedi beni, tavsiye etmiyorum.
@Sir Benjamin.

Arkadaşlar okuduğum tüm konularda Rampage markası kötülenmiş, karalanmış ve bu benim sinirimi bozuyor.

Yani örnek olarak,

Şu PSU'ya baksanıza. RGB'ye sahip! Başka hangi markalar PSU'larında RGB'ye sahip oluyor ki? Ve okuduğum birkaç güvenilir sitede Rampage'nin Türk markası olup ürünlerini Türk vatandaşları için üst kalitede hazırladığı anlatılmış. Neden FSP, NZXT veya DeepCool gibi yabancı malı dandik ürünler alıyoruz, Türk şirketlere para kazandırmıyoruz? Bu konuyla beraber umarım bazı kişilerin fikirlerini değiştirmişimdir.

Kullanıyorum gayet de güzel bence.

Oyun kolu almıştım 2 tane onları da kullanıyorum sorun yok.

Her ürünü çok kaliteli değildir belki. Olabilir yani. O zaman SanDisk'de kötü, AMD' de kötü.

Her ürünü çok kaliteli değildir belki. Olabilir yani.

Rampage oyun kolları cidden kötü ya üstelik DualShock 2 tasarımında.
Tasarımı kötü değil ama kol cidden küçük geliyor bir yerden sonra.

Rampage PSU yüzünden ekran kartımın güç beslemeleri ve güç kaynağının kendisi de arızalandı, hem kartıma 600 TL masraf yaptım hem 500 TL güç kaynağı (2 sene öncesinin fiyatları.) harcadım. Umarım bu cümlemden ders alanlar olur.
Hocam siz bozmuşsunuzdur onu RAMPAGE'nin bozmasının imkanı yok. Saygı duyduğum için büyük harflerle yazıyorum.

Hocam siz bozmuşsunuzdur onu RAMPAGE'nin bozmasının imkanı yok. Saygı duyduğum için büyük harflerle yazıyorum.
Aynen kardeşim aldım elime 220V kabloyu geri zekalıyım ya ben dedim dur şu R9 290'ın 8 pin girişine sokayım da hızlansın diye bi soktum patladı sonra suçu Rampage'e attım o da utançtan arızalandı.

Her ürünü çok kaliteli değildir belki. Olabilir yani. O zaman SanDisk'de kötü, AMD' de kötü.
AMD, Sandisk gibi markalar en azından Çin'den gelen ürünlere marka basmıyorlar.

Geri
Yukarı