Rampage markasını seven bir ben miyim?

Kullanıyorum gayet de güzel bence.

Oyun kolu almıştım 2 tane onları da kullanıyorum sorun yok.

Her ürünü çok kaliteli değildir belki. Olabilir yani. O zaman SanDisk'de kötü, AMD' de kötü.
Puhahahahaahha bu zihniyetle kaliteli ürün kullanmak haram size. Devam edin bunları kullanmaya.

Arkadaşlar okuduğum tüm konularda Rampage markası kötülenmiş, karalanmış ve bu benim sinirimi bozuyor.

Yani örnek olarak,

Şu PSU'ya baksanıza. RGB'ye sahip! Başka hangi markalar PSU'larında RGB'ye sahip oluyor ki? Ve okuduğum birkaç güvenilir sitede Rampage'nin Türk markası olup ürünlerini Türk vatandaşları için üst kalitede hazırladığı anlatılmış. Neden FSP, NZXT veya DeepCool gibi yabancı malı dandik ürünler alıyoruz, Türk şirketlere para kazandırmıyoruz? Bu konuyla beraber umarım bazı kişilerin fikirlerini değiştirmişimdir.

Diğer kalitesiz PSU'lara göre tek farkı patlayınca RGB görüyorsunuz son gördüğünüz şey oluyor!

@ErenY Rampage'de mi çalışıyorsun ? Sistem topladiginda rampage PSU tak, bozulsun da aklin basina gelsin. Ondan sonra Corsair, NZXT, MSİ ararsın :D

Işıldak ile olmuyo bu işler :D

Made in China arkadaşım, etiket basıyorlar. Rampage isim olarak güzel. Destek olarak çoklar. En büyük artı burada. Kendileri bir şey üretirse o zaman yanında oluruz. Bende sempati duyardım, klavye monitörleri görünce soğudum.

1681323172779.png

Puhahahahaahha bu zihniyetle kaliteli ürün kullanmak haram size. Devam edin bunları kullanmaya.
Napalım birader, ver o zaman parasını, daha kaliteli marka kullanalım. Herkesin kaliteli marka kullanma imkânı var sanki. Ben aldım memnunum kullanıyorum, sana ne kime ne? Kullandığım bilgisayara bak bi. Geçinecez diye bilgisayar alamıyorum, ekipman alamıyorum. Baba parası yiyip de mi burda yorum yapıyosunuz anlamıyorum ki.

Açık konuşmak gerekirse konudan daha komik.
Sen de aynı şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı