Rampage markasını seven bir ben miyim?

Napalım birader, ver o zaman parasını, daha kaliteli marka kullanalım. Herkesin kaliteli marka kullanma imkânı var sanki. Ben aldım memnunum kullanıyorum, sana ne kime ne? Kullandığım bilgisayara bak bir. Geçineceğiz diye bilgisayar alamıyorum, ekipman alamıyorum. Baba parası yiyip de mi burada yorum yapıyosunuz anlamıyorum ki.

Sen de aynı şekilde.

Tamam kardeşim sinirlenme biz sana Thor al demiyoruz ki Rampage alacağına 300 400 TL daha fazla para ver Cooler Master al NZXT al.

Napalım birader, ver o zaman parasını, daha kaliteli marka kullanalım. Herkesin kaliteli marka kullanma imkânı var sanki. Ben aldım memnunum kullanıyorum, sana ne kime ne? Kullandığım bilgisayara bak bi. Geçinecez diye bilgisayar alamıyorum, ekipman alamıyorum. Baba parası yiyip de mi burda yorum yapıyosunuz anlamıyorum ki.

Sen de aynı şekilde.
Her ürünü kaliteli değildir o zaman AMD'de kötü Sandisk'te kötü demişsin ya o zihniyetin oldukça saçma. Bu markanın iyi olan herhangi bir ürününe rastlamadım ben. Ayrıca çalışıp kazanıp alıyorum baba parası kim yiyormuş?

Tamam kardeşim sinirlenme biz sana Thor al demiyoruz ki Rampage alacağına 300 400 TL daha fazla para ver Cooler Master al NZXT al.
180₺'ye aldım 2 sene evvel. Ben memnunum benim işimi görüyor. Bana yetiyor. Oyun kolları da 200₺ olmuş, ben 50₺ye almıştım.

Her ürünü kaliteli değildir o zaman AMD'de kötü Sandisk'te kötü demişsin ya o zihniyetin oldukça saçma. Bu markanın iyi olan herhangi bir ürününe rastlamadım ben. Ayrıca çalışıp kazanıp alıyorum baba parası kim yiyormuş?
Teknoloji işi şans işi, ben kötü bir ürüne rastlamadım hiç. SanDisk cidden kötü bu arada.

180₺'ye aldım 2 sene evvel. Ben memnunum benim işimi görüyor. Bana yetiyor. Oyun kolları da 200₺ olmuş, ben 50₺ye almıştım.

Teknoloji işi şans işi, ben kötü bir ürüne rastlamadım hiç. SanDisk cidden kötü bu arada.
Ne diyim:D

Öncelikle bu PSU için alınabilecekler arasında sayılabilir fiyata oranla çünkü maksimum çıkış watt değeri 576W özelliklerine göre ideal fan sesi sessiz midir bilemem ben bin TL'ye MSI MAG A600dn 600W aldım çok iyi ama sessiz diyemem ayrıca Rampage'nin %70 %80'i kötü ürünler mesela Rampage'nin kasasını kullanıyorum güncel olarak "Rampage private" açıkçası pişmanım kasanın her yeri yamuk düz ayakta dururken bile sallanıyor, temperli camı kasaya uygun değil resmen vidaları uyuşmuyor ve vida girişleri yamuk keza ucuz klavyeleri dandik pahalı klavyeleri de gerçekten pahalı yorumum bu olur benim.

Türkiye icin ucuz ve urune gore kaliteli urunleri var, ben mouselerde onlari basarili buluyorum mesela.

@ErenY Rampage'de mi çalışıyorsun ? Sistem topladiginda rampage PSU tak, bozulsun da aklin basina gelsin. Ondan sonra Corsair, NZXT, MSİ ararsın :D

Işıldak ile olmuyo bu işler :D
Bronze sertfikali deme oyle belki ranklama sistemleriyle alakasi olmayan biri duser :D

Ben.

Arkadaşlar okuduğum tüm konularda Rampage markası kötülenmiş, karalanmış ve bu benim sinirimi bozuyor.

Yani örnek olarak,

Şu PSU'ya baksanıza. RGB'ye sahip! Başka hangi markalar PSU'larında RGB'ye sahip oluyor ki? Ve okuduğum birkaç güvenilir sitede Rampage'nin Türk markası olup ürünlerini Türk vatandaşları için üst kalitede hazırladığı anlatılmış. Neden FSP, NZXT veya DeepCool gibi yabancı malı dandik ürünler alıyoruz, Türk şirketlere para kazandırmıyoruz? Bu konuyla beraber umarım bazı kişilerin fikirlerini değiştirmişimdir.
Hocam Rampage'e kaliteli diyip NZXT, FSP ve Deep Cool markasını gömmeniz biraz komik olmuş. O zaman her RGB olan PSU alınır :).

Yeni konular

Geri
Yukarı