Rampage oyuncu koltuğu alınır mı?

Bütçe
2500

Flanqus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu aralar ofis-oyuncu koltuğu arayışındayım. Çevremde birisi Rampage'in kl R80 model oyuncu koltuğunu 2500₺'den satıyor. Sizce bu koltuğa bu fiyatı vermek mantıklı mı? Bu fiyat bandında, sizin önerebileceğiniz güzel bir koltuk varsa onu da değerlendirmek isterim. Bahsettiğim koltuğun resmini aşağıya bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• rampage koltuk.jpg
    rampage koltuk.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bu aralar ofis-oyuncu koltuğu arayışındayım. Çevremde birisi Rampage'in kl R80 model oyuncu koltuğunu 2500₺'den satıyor. Sizce bu koltuğa bu fiyatı vermek mantıklı mı? Bu fiyat bandında, sizin önerebileceğiniz güzel bir koltuk varsa onu da değerlendirmek isterim. Bahsettiğim koltuğun resmini aşağıya bırakıyorum.
Hocam genel olarak hiçbir rampage ürünü önermem fakat koltuk konusunda yapabileceklerinin en kötüsünü dahi yapsalar 2.5k eder. Şuan andromeda bile 8k olmuş ben 5.4kya aldım. Kaplaması biraz dandik olacakdır fakat alınabilir.

Hocam nasıl tutma pozisyonu ve rahatlığı terleme yapıyor mu?
Hocam oda 10 derece olur ben yine terlerim fakat koltuk yakma falan bile yapmadı dahaca bana, tutma dediğin mekanizması ise arkadan mekanizmalı olduğu için daha iyi fakat L kısmı bükülmüyor, direkt koltuk L şeklinde tek parça olduğu için alt kısmıyla birlikde geri yatıyor. Sorun değil hatta duruma göre daha iyi fakat koltuk yatamıyor araba koltuğu gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı