Rampage ped gönderir mi?

Ürünü 21.03.2021 tarihinde aldım ve kendiliğinden bu hale geldi, şu anda bu kulaklığı mecburiyetten kullanmak zorundayım projemden dolayı. Değiştirilmesini veya yeni çift ped gönderimi talep ediyorum, kulaklığı size göndermem sorun çıkarabilir çünkü belirttiğim gibi projemden dolayı kullanıyorum görseller ektedir.

Mis gibi oldu.

Rica ederim. Olumlu yanıt verirlerse dilediğin kadar kibarlaşabilirsin.

Gamepower'den biliyorum, böyle markaların ürünleri pek iyi olmadığı için müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya çalışırlar, bir daha tercih edelim diye ama elime para geçtiği an blackshark V2 alacağım umarım.
Rica ederim. Olumlu yanıt verirlerse dilediğin kadar kibarlaşabilirsin.

Hocam 75₺ para talep ettiler ped için fakat biraz zorladım ve tehditkar konuşarak sadece 20₺ kargo parasıyla olayı çözdüm, bu nasıl garantidir yahu?

Son düzenleme:
Hocam 75₺ para talep ettiler ped için fakat biraz zorladım ve tehditkar konuşarak sadece 20₺ kargo parasıyla olayı çözdüm, bu nasıl garantidir yahu?

Çiftinin maliyeti 10 TL olmayan dandik pad için çektikleri paraya bak, hem dandik üretin 1 senede yıpransın hem de para istesinler. Neyse iyi yapmışsın bunlara kibarlık yaramaz gördüğün gibi, kargo ücreti bir şey değil.

Çiftinin maliyeti 10 TL olmayan dandik pad için çektikleri paraya bak, hem dandik üretin 1 senede yıpransın hem de para istesinler. Neyse iyi yapmışsın bunlara kibarlık yaramaz gördüğün gibi, kargo ücreti bir şey değil.

Vallahi biraz idare etsin yenisini alacağım bütçemi toplayınca, hayırlı akşamlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı