Rampage PSU alınır mı?

mustafaerbay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İncehesap'ta tam modüler bir Everest kasa var 80+ Gold sertifikalı. Normalde Rampage alınmaz ama bu ürün sertifikayı boşu boşuna almamış ya diye düşünüyorum. Alsam bir sorun yaşar mıyım acaba?
O olmazsa zaten Zalman 550W 80+ Bronze alacağım.
Lütfen sadece Rampage alınmaz şu bu alınmaz demeyin ezbere. Sebebini mantıklı bir şekilde açiklarsaniz ve alırsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım bunların cevaplarını verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
80+ çok da önemli değil. Merdiven altı yerlerde de basılabiliyor. Ayrıca malzeme kalitesi olarak zaten alt sınıf bir marka, neden sertifikaya güveniyorsunuz?

Zalman ya da herhangi bir marka tercih edin.

Arkadaşlar İncehesap'ta tam modüler bir Everest kasa var 80+ Gold sertifikalı. Normalde Rampage alınmaz ama bu ürün sertifikayı boşu boşuna almamış ya diye düşünüyorum. Alsam bir sorun yaşar mıyım acaba?
Lütfen sadece Rampage alınmaz şu bu alınmaz demeyin ezbere. Sebebini mantıklı bir şekilde açiklarsaniz ve alırsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım bunların cevaplarını verirseniz sevinirim.

80+ Gold PSU'nun verimliliğini açıklar yani kaliteyle doğrudan alakası yok onun dışında eğer kriterleri karşılıyorsa alınır ama ben sorun çıkaracağı kanaatindeyim.

Hocam alınmaz nedeni sorarsan böyle olmamak için;
Elektrik Çarpmasının Komik Bir Şekilde Ekranlarda Gösterilmesi

Yeni konular

Geri
Yukarı