Rampage Redsky kasa nasıldır?

Nasıl hocam birazdaha açarmısın.

Ön taraftaki 3 fandan sadece alttaki çalışıyor. Kasayı Cumartesi gece kurdum bi çalıştırdım fanların ikisi yok. Sonra kurulum bitirdikten sonra tekrar içine daldım. Kabloları tekrar kontrol ettim söktüm taktım yok olmadı. Çalışan fanın olduğu slota hepsini denedim sadece ledleri yanıyor fanlar dönmüyor. Çıldırcam sıfır kasada fanlar mı bozuk acaba o kadar topladım söküp götürmek zoruma gidiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_1982.jpg
    IMG_1982.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 148
Ön taraftaki 3 fandan sadece alttaki çalışıyor. Kasayı Cumartesi gece kurdum bi çalıştırdım fanların ikisi yok. Sonra kurulum bitirdikten sonra tekrar içine daldım. Kabloları tekrar kontrol ettim söktüm taktım yok olmadı. Çalışan fanın olduğu slota hepsini denedim sadece ledleri yanıyor fanlar dönmüyor. Çıldırcam sıfır kasada fanlar mı bozuk acaba o kadar topladım söküp götürmek zoruma gidiyor.
Dostum ön kapağı söküp elinle bi döndür belki takılmıştur olmadı fanların göbeğinden biraz bastır çıkmıştır belki göbekten.

Dostum ön kapağı söküp elinle bi döndür belki takılmıştur olmadı fanların göbeğinden biraz bastır çıkmıştır belki göbekten.

Eve geçince dediğini bir yapayım duruma göre yazayım sana hocam tekrar inş öle basit birşeydir. Çünkü kabloları tek tek denedim anarkartda da Supplyde de sadece Ledler yanıyor. En alt fan her yerde çalışıyor... Normalde 3 ünü iç içe geçirip supplye vermicez mi zaten :S Bi bakayım akşam.

Ön kapak sökümü basit mi ?

Eve geçince dediğini bir yapayım duruma göre yazayım sana hocam tekrar inş öle basit birşeydir. Çünkü kabloları tek tek denedim anarkartda da Supplyde de sadece Ledler yanıyor. En alt fan her yerde çalışıyor... Normalde 3 ünü iç içe geçirip supplye vermicez mi zaten :S Bi bakayım akşam.

Ön kapak sökümü basit mi ?
Aynen dostum hepsini birbirine geçirip psu ya bağlanıyor onda sıkıntı yok. Ön kapağı tut yanlardan çek turnakları var içerde çıkıyo biraz settir.

Aynen dostum hepsini birbirine geçirip psu ya bağlanıyor onda sıkıntı yok. Ön kapağı tut yanlardan çek turnakları var içerde çıkıyo biraz settir.

Valla kardeşim Allah razı olsun senden. Ön kapayı açtım basitmiş gerçekten arkadan sökülcek diye çok üzüyordum :)
Fanları elimle bastırdım çıt diye oturdu ikisi bastım çalıştılar. Valla çok büyük yükten kurtuldum sayden teşekkür ederim.

Valla kardeşim Allah razı olsun senden. Ön kapayı açtım basitmiş gerçekten arkadan sökülcek diye çok üzüyordum :)
Fanları elimle bastırdım çıt diye oturdu ikisi bastım çalıştılar. Valla çok büyük yükten kurtuldum sayden teşekkür ederim.
Rica ederim dostum güle güle günlerde kullan sorunun çözüldü mutlu oldun ne mutlu bana [emoji4]

19.10.2018 Tarihinde vatandan 330küsür tlye aldım,arka bölümündeki kablo gizleme alanı sayesinde hem görüntü olarak çok güzel hemde kasa içerisindeki hava sirkülasyonu oldukça iyi.
Ancak şöyle bir not düşeyim kasanın kapağı açık kullanırken oyunlarda işlemci sıcaklığı 45-50 Derece iken,kasa kapağı kapattığınızda bu değer 60-65 e çıkıyor buda cam kapakta herhangi bir havalandırma deliği bulunmamasından kaynaklı.O yüzden ben açık bir şekilde kullanmaktayım.
Dediğin sorunu bende yaşadım boşta bile 3 5 derece farkediyor fakat 2 çözümü var yukarıya 60 tl verip 2 adet daha kırmızı fan alabilirsin ve ya camın altına 2 mm bi lastik gibi birşey takıp vidalarsan o şekildede düşüyor ısı vida boyları yeterli saten ben gamepower helios kasamdan buna geçtim o çok ağırdı sürekli cam söküp duruyordum sinir etmişti ama onun hava silkilasyonu daha iyiydi komple açık olunca

Merhaba kardeşim çok zaman geçmiş üzerinden ama yinede sorayım :) bende aynı kasayı kullanıyorum ön paneli sökmek için tırnaklar var biliyorum ama hem çok sertler hemde birşey olur diye tırsıyorum sen nasıl çıkarttın detay verebilirmisin acaba?

Merhaba kardeşim çok zaman geçmiş üzerinden ama yine de sorayım :) bende aynı kasayı kullanıyorum ön paneli sökmek için tırnaklar var biliyorum ama hem çok sertler hem de bir şey olur diye tırsıyorum sen nasıl çıkarttın detay verebilir misin acaba?

Merhaba hocam üst taraftan tırnaklarınız geçirin biraz çekin kendinize doğru üst tırnaklar çıkacaktır sonra sağdan soldan tutup yavaşca çekin komple çıkacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı