Rampage Redsky kasa nasıldır?

Hocam üst tarafta tırnaklarımı geçirip çekecegim bir yer yok gibi sadece kenarlarda ufak havalandırma boşlukları var ordanmı tutayım? birde böyle lanet olası bir kasaya çözüm olsun diye üst tarafa 2 tane daha fan aldım ama herşeye ragmen bugün rainbow six de rx 580 pulse nin sıcaklıgı 80 derece çıktı cidden anlamıyorum üst e fan eklersem düşmesi gerekmiyormuydu?

Hocam üst tarafta tırnaklarımı geçirip çekecegim bir yer yok gibi sadece kenarlarda ufak havalandırma boşlukları var oradan mı tutayım? Bir de böyle lanet olası bir kasaya çözüm olsun diye üst tarafa 2 tane daha fan aldım ama her şeye ragmen bugün Rainbow Six'de RX 580 Pulse'nin sıcaklıgı 80 derece çıktı cidden anlamıyorum üst e fan eklersem düşmesi gerekmiyor muydu?

Yanlardan tutupta çekebilirsin o şekildede çıkıyor. Evet kasanın hava sirkülasyonu kötü bende RX 580 ROG modelini kullanıyorum 84 dereceleri görüyordum bundan dolayı kasamı değiştirdim. Size tavsiyem yan kapağını açık kullanın o zaman daha serin çalışıyor parçalar.

aynen yanı açınca ideal degerler ama tozları vakumluyor öylede ne yapacagımı şaşırdım :( bide benim sistem oem sistem vatandan sadece kasayı iade alırlarmı onu bilmiyorum gerçi kasayı iade etsem kasa fiyatları bile uçtu cidden piyasa çok kötü :( benim bu ön tarafı açmak istememdeki sebeb önü açık kullanırsam ısıda bir degişiklik olup olmaması gerçi degişiklik olsa yinede ön kapagı geri takmak zorundayım bu tozlardan dolayı bende yan camın ortasını kesip sineklik yapıştırmayı düşünüyorum sizce mantıklımı?

Aynen yanı açınca ideal degerler ama tozları vakumluyor öylede ne yapacagımı şaşırdım :( bir de benim sistem OEM sistem Vatan'dan sadece kasayı iade alırlar mı onu bilmiyorum gerçi kasayı iade etsem kasa fiyatları bile uçtu cidden piyasa çok kötü :( benim bu ön tarafı açmak istememdeki sebeb önü açık kullanırsam ısıda bir degişiklik olup olmaması gerçi degişiklik olsa yine de ön kapagı geri takmak zorundayım bu tozlardan dolayı bende yan camın ortasını kesip sineklik yapıştırmayı düşünüyorum sizce mantıklı mı?

Bence yan camın ortasını delmeyin yan camı çıkartın direk o şekilde sineklik bağlayıp kullanın. 2 3 ayda bir fön makinesini soğuk moda alıp kasanın içindeki tozları da temizlersiniz.

Bence yan camın ortasını delmeyin yan camı çıkartın direk o şekilde sineklik bağlayıp kullanın. 2 3 ayda bir fön makinesini soğuk moda alıp kasanın içindeki tozları da temizlersiniz.
yok zaten kasanın orjinal kapagını yapmayacagız o boyutlarda pleksi zaten 20 tl falan tutuyor deneme amaçlı

Geri
Yukarı