Rampage RM-K45 nasıldır/alınır mı?

Ben o anlamda söylemedim yani artık yorum yapmanıza gerek yok anlamında.

Galax'ın bilindik olması ve Rampage'nin kalitesiz olması dışında sıkıntı yok. Rampage alın neyse. Çünküü sen onu almak istiyorsun. Biz ne desek de sen Rampage istiyorsun. Siz alınır mı diye bir soru sormuşsunuz. Ama kimsenin yardımını istemiyorsun. Rampage'ye F/P demeniz bayağı Epic oldu. Rampage bayağı kalitesiz.
açıkcası böyle markası bilinmedik birşey almaktansa rampage gibi uzun süredir piyasada olan F/P bir ürünü tercih ederim. Konu kapanabilir.
Bu bayağı epic oldu.

Galax'ın bilindik olması ve Rampage'nin kalitesiz olması dışında sıkıntı yok. Rampage alın neyse. Çünkü sen onu almak istiyorsun. Biz ne desek de sen Rampage istiyorsun. Siz alınır mı diye bir soru sormuşsunuz. Ama kimsenin yardımını istemiyorsun. Rampage'ye F/P demeniz bayağı Epic oldu. Rampage bayağı kalitesiz.

Bu bayağı Epic oldu.

Tamam sen mutlu olacaksan sen haklısın Rampage kalitesiz, Galax bilindik ve kaliteli. Ben sadece alınır mı diye sordum ayrıca siz her ne kadar alınmaz deseniz de ben onu alacağım zaten mutlu olacaksan sen haklısın.

Al kanka Rampage tamam mı? Hatta şöyle yapalım, Rampage alma direkt paranı çöpe at. Aynı hesap sonuçta.

Şurada yardımcı olmaya çalışıyoruz direkt "konu kapanabilir" gibi yorumlar yapıyorsunuz. Rampage'a F/P diyen birinden daha azını bekleyemezdim zaten. :)

Kanka istersen F/P tanımının anlamını öğren sonra başkalarının arasındaki polemiğe karış.

Arkadaşım Rampage'in o modelini kullanıyor ve aldığına çok pişman RGB'si bozuldu ve sol tarafından ses gelmiyor. Aynı şekil kuzenim de farklı bir Rampage modelini kullanıyor. O da pişman çünkü Rampage kalitesiz ve fason marka.

Ben bu kulaklığı kullanıyorum ses kalitesi çok iyi tavsiye ederim.

Teşekkürler yorumun için fakat ben 7.1 istiyorum ve 7.1 olmayan kulaklığa o kadar para vermem bunu alacağıma 7.1 Rampage modelini alırım.

Al kanka Rampage tamam mı? Hatta şöyle yapalım, Rampage alma direkt paranı çöpe at. Aynı hesap sonuçta.

Şurada yardımcı olmaya çalışıyoruz direkt "konu kapanabilir" gibi yorumlar yapıyorsunuz. Rampage'a F/P diyen birinden daha azını bekleyemezdim zaten. :)

Ayrıca Rampage'e karşı ne bu kin nefret?

Son düzenleyen: Moderatör:
tamam sen mutlu olacaksan sen haklısın rampage kalitesiz galx bilindik ve kaliteli
Galax bilindik bir firma. Ekran kartı üretiyor. Galax yurt dışında gayet bilinen bir firma. Rampage fason ve kalitesiz ürünler üretiyor.
desenizde ben onu alacağım zaten mutlu olacaksan sen haklısın
O zaman neden soruyorsun? Çok "F/P" olan Rampage al o zaman. Çok "F/P olan kalitesiz Rampage kulaklığın ile iyi oyunlar.
kanka istersen F/P tanımının anlamını öğren sonra başkalarının arasındaki polemiğe karış
Fiyatının en iyi performansını veren ürünler. Rampage bu tanımdan çok uzak.
teşekkürler yorumun için fakat ben 7.1 istiyorum ve 7.1 olmayan kulaklığa o kadar para vermem bunu alacağıma 7.1 rampage modelini alırım
Dandik bir 7.1 alınmamalı ama neyse.
ayrıca rampageye karşı ne bu kin nefret?
O kadar sorun yaşayan var ki. Çok kalitesiz fason ürünler üretiyor. Alınmaz. Neyse sen al, çok meraklısın Rampage'ye.

Tamam sen mutlu olacaksan sen haklısın Rampage kalitesiz galx bilindik ve kaliteli ben sadece alınır mı diye sordum ayrıca siz her ne kadar alınmaz desenizde ben onu alacağım zaten mutlu olacaksan sen haklısın

Kanka istersen F/P tanımının anlamını öğren sonra başkalarının arasındaki polemiğe karış

Teşekkürler yorumun için fakat ben 7.1 istiyorum ve 7.1 olmayan kulaklığa o kadar para vermem bunu alacağıma 7.1 Rampage modelini alırım

Ayrıca Rampage'ye karşı ne bu kin nefret?

Rampage de de Galax'da da Gamenote'da da sanal 7.1 aktif edilebiliyor. 7.1 bahane değil.

Galax bilindik bir firma. Ekran kartı üretiyor. Galax yurt dışında gayet bilinen bir firma. Rampage fason ve kalitesiz ürünler üretiyor.

O zaman neden soruyorsun? Çok "F/P" olan Rampage al o zaman. Çok "F/P olan kalitesiz Rampage kulaklığın ile iyi oyunlar.

Fiyatının en iyi performansını veren ürünler. Rampage bu tanımdan çok uzak.

Dandik bir 7.1 alınmamalı ama neyse.

O kadar sorun yaşayan var ki. Çok kalitesiz fason ürünler üretiyor. Alınmaz. Neyse sen al, çok meraklısın Rampage'ye.
pekala siz madem rampage önermiyorsunuz galax dışında max 230 tl bir 7.1 kulaklık ne olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı