Rampage RM-K60 Drop Plus Uzun Kullanım Değerlendirmesi

Selamlar, iyi forumlar.
Rampage RM-K60 Drop Plus 3 aylık bir süreçte incelemiş bulunmaktayım. Bu yazıda pek bir teknik detay vermeyeceğim, sadece ürünü almak isteyenler arkadaşlarımız için ufak bir bilgilendirme yazısı yazmak istedim. :)

Ürünü 3 aylık bir süredir kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim, ürünün detaylı bir şekilde incelemesini izlemek isteyenler olursa ->
->
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Furylevell kanalındaki bu videoyu izleyebilir.

Onlarca kulaklık kullandım. SteelSeries de kullandım, Razer da kullandım, Sony kulaklıklar da kullandım. Eleştirilerimi kullandığım kulaklıklara göre yapacağım.

Kulakla ilgili artılarımı ve eksilerimi size sunmak isterim.

+ Kulaklık rahat, kafayı sıkmıyor.
++ Hem 3.5mm girişi var hem de Type-C girişi var
+ Kullanılan malzeme kaliteli uzun ömürlü kulaklık.
+ Pedleri çok rahat hafızalı pedlere sahip.
+ Oyunlarda ses kasma konusunda gaayet yeterli bir kulaklık.
+ Kablosu ve mikrofonu çıkarılabiliyor.

- Kulaklık rahat kafayı sıkmıyor ama izolasyon olarak kötü dışarı çok fazla ses veriyor ve çok ses geçiriyor.
- Kablosu çok hassas, videoda kumaş olması kötü yırtılıyor diyor arkadaş ama kulaklığın kablosu çok hassas çok hızlı bir şekilde bozulabilir. Type-C kablosu bozulsa yenisi alınabilir ama 3.5mm kablosu çok zor bulunuyor, 3.5mm kablo 2. ayın sonunda sadece telefonda kullanmama rağmen temassızlık problemleri oluşturmaya başladı.
- Bassları çok kötü. Size iyi bir müzik deneyimi sunamaz.

NOT: Ürünün LED'leri Type-C kablosu ile takılı iken çalışır. Type-C kablosu ile kullanıldığı zaman ses kalitesi ve mikrofon kalitesi bir tık daha artar. Yanında verilen 3.5mm girişli 4 boğumlu 3.5mm AUX kablodur. Çok zor bulunur :)

Ürünün detaylarını Furylevell adlı kanal çok güzel anlatmıştır.

İyi Forumlar...

- Kullanılan malzeme kaliteli ömürlük.
+ Kablosu hassas yırtılabilir.

Cloud 2 rakibi hem de :) Benden bu kadar.

Ekleme: Yazmadan geçemeyeceğim HyperX, SS ve Razer'in bazı modeller hariç yanlarına yaklaşamaz bu 2. sınıf kulaklıklar her açıdan.
Doğru diyorsun ama yiğidi öldür hakkını yeme kullanım açısından çok rahat :)
Bir Cloud 2 olmasa da onun yarı fiyatında fena olmayan bir kulaklık :)
Selamlar, iyi forumlar.
Rampage RM-K60 drop Plus 3 aylık bir süreçte incelemiş bulunmaktayım. Bu yazıda pek bir teknik detay vermeyeceğim, sadece ürünü almak isteyenler arkadaşlarımız için ufak bir bilgilendirme yazısı yazmak istedim. :)

Ürünü 3 aylık bir süredir kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim, ürünün detaylı bir şekilde incelemesini izlemek isteyenler olursa ->
->
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
furylevell kanalındaki bu videoyu izleyebilir.

Onlarca kulaklık kullandım. SteelSeries'de kullandım, Razer'da kullandım, Sony kulaklıklar da kullandım. Eleştirilerimi kullandığım kulaklıklara göre yapacağım.

++ Hem 3.5mm girişi var hem de Type-C girişi var.

- Kulaklık rahat kafayı sıkmıyor ama izolasyon olarak kötü dışarı çok fazla ses veriyor ve çok ses geçiriyor.
- Kablosu çok hassas, videoda kumaş olması kötü yırtılıyor diyor arkadaş ama kulaklığın kablosu çok hassas çok hızlı bir şekilde bozulabilir. Type-C kablosu bozulsa yenisi alınabilir ama 3.5mm kablosu çok zor bulunuyor, 3.5mm kablo 2. ayın sonunda sadece telefonda kullanmama rağmen temassızlık problemleri oluşturmaya başladı.

Not: Ürünün LED'leri Type-C kablosu ile takılı iken çalışır. Type-C kablosu ile kullanıldığı zaman ses kalitesi ve mikrofon kalitesi bir tık daha artar. Yanında verilen 3.5mm girişli 4 boğumlu 3.5mm AUX kablodur. Çok zor bulunur :)

Ürünün detaylarını furylevell adlı kanal çok güzel anlatmıştır.

İyi forumlar...

Eklemeyi unuttum Rampage Drop'un yazılımı varken Rampage Drop Plus'ın yazılımı bulunmamaktadır :)
Yani ürün Drop'un daha üst modeli olarak çıktı ama yazılımı yok şaka gibi :D

- Kullanılan malzeme kaliteli ömürlük.
+ Kablosu hassas yırtılabilir.

Cloud 2 rakibi hem de :) Benden bu kadar.

Ekleme: Yazmadan geçemeyeceğim HyperX, SS ve Razer'in bazı modeller hariç yanlarına yaklaşamaz bu 2. sınıf kulaklıklar her açıdan.
Hocam hort gibi olacak ama kusuruma bakmayın, siz şimdi kulaklığı tavsiye ediyor musunuz etmiyor musunuz gerçekten anlamadım.

Şuanda 1500 tl olan logitech g633 kullandım ve 3 ay içinde örgüsü yırtıldı ve kabloları dışarıya attı düğüm düğüm oldu kablo çok hassas demişsin kullandığım çoğu kulaklık hassas plastik kabloydu ve hiçbirinin kablosu zarar görmedi. bass olarakda ayar yapmanız lazım o bassdan yararlanabilmeniz için lütfen kulaklık hakkında yorum yaparken doğru bilgi yazdığınızdan emin olun.

Selamlar, iyi forumlar.
Rampage RM-K60 Drop Plus 3 aylık bir süreçte incelemiş bulunmaktayım. Bu yazıda pek bir teknik detay vermeyeceğim, sadece ürünü almak isteyenler arkadaşlarımız için ufak bir bilgilendirme yazısı yazmak istedim. :)

->
Furylevell kanalındaki bu videoyu izleyebilir.

Onlarca kulaklık kullandım. SteelSeries de kullandım, Razer da kullandım, Sony kulaklıklar da kullandım. Eleştirilerimi kullandığım kulaklıklara göre yapacağım.

++ Hem 3.5mm girişi var hem de Type-C girişi var

NOT: Ürünün LED'leri Type-C kablosu ile takılı iken çalışır. Type-C kablosu ile kullanıldığı zaman ses kalitesi ve mikrofon kalitesi bir tık daha artar. Yanında verilen 3.5mm girişli 4 boğumlu 3.5mm AUX kablodur. Çok zor bulunur :)

Ürünün detaylarını Furylevell adlı kanal çok güzel anlatmıştır.

İyi Forumlar.
aliexpresste 3.5mm girişi bulanabiliyor US $7.99 40% OFF|EKSA 3.5mm ses kablosu/7.1 Surround ses USB tipi C kablo/gürültü önleyici mikrofon için E900 pro oyun kulaklığı oyun|Kulaklık Aksesuarları| - AliExpress

Doğru diyorsun ama yiğidi öldür hakkını yeme kullanım açısından çok rahat :)
bir Cloud 2 olmasa da onun yarı fiyatında fena olmayan bir kulaklık :)

Eklemeyi unuttum Rampage Drop'un yazılımı varken Rampage Drop Plus'ın yazılımı bulunmamaktadır :)
yani ürün Drop'un daha üst modeli olarak çıktı ama yazılımı yok şaka gibi :D

Hala kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız deneyinlerinizi alabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı