RX 6400 için Rampage RMP-500-80P 500W PSU yeterli mi?

Yani hocam o Corsair olanı almanız en iyi olacaktır. Ayrıca elinizdeki Rampage'yi de satabilirsiniz. İlla alıcısı çıkar onun da.

Hocam çünkü dünyadaki en ikaliteli PSU'lardan diyebilirim 😃

Öyle yapacağım hocam hatta direk sistemimi satacağım.

Toplayacağım sistemi daha rahat toplamak için hocam eski sistemi satacağım yanlış söyledim prd.

Hocam zahmet olacak ama Gigabyte H610M h DDR4 Intel H610 3200 MHz DDR4 bu anakart için önerebileceğiniz kasa var mıdır?

Sakın ha sakın Rampage PSU alayım deme. Çok kalitesiz 3 sene bu PSU dayanmaz hatta 3 ay zor dayanır. C4'ten başka bir şey değil hocam. Böyle PSU'lara forumda C4 demek adettendir :D

3 yıldır kullanıyorum. Rampage kasasının içinde gelen PSU. Hiçbir sıkıntı çıkmadı 3 yıldır. Rampage çok iyi marka demiyorum ama patlama olayı çok zor.

Sen ne anlatıyorsun?

RTX 3090 bağlanmayacak. Harici güç bağlantısı bile istemeyen RX6400 takılacak. Giriş seviyesi sistemler için kullanılmasında ben bir sorun görmüyorum. Sen de istersen çöp sakın alma C4 patladı patlayacak bum sistem gitti vs yazmak yerine arkadaşın bütçesine göre daha kalitelisini öner ev yanmasın.
Ekran kartının güç girişi yoksa her türlü alınır bu arada bizim arkadaş 2 yıl boyunca Hadron PSU kullanmıştı güç girişsiz ekran kartı kullanıyordu hiç bir sorun yaşamadı ve Hadron,Rampade'den çok çok daha dandik bir marka.

Bir PSU'da kondansator patlamasi gibi olaylar cok nadirdir ve gerceklesmesi zordur.
Butcen kisitli ise elindekini kullanmaktan baska caren yok, alacagin VX Plus'tan falan da bir fark olusturmaz.

RX 6400 gibi bir karti da besleyemeyecekse zaten var olmasin, idarelik kullanip butce olusunca PSU'yu degistirmek en mantiklisi olacaktir.

Geri
Yukarı